Wpis z mikrobloga

Rozmowa dwóch kobiet zasłyszana w #carrefour

- Jak tam córka?
- Aaa pracuje w dobrej firmie, dobrze zarabia.
- A zamężna już?
- Wie Pani co, ona ma 23 lata, nie chce za mąż wyjść bo mówi że jak ma wziąć byle co i się męczyć to ona nie chce. Bo później pogonić będzie miała problem i nie chce się męczyć...

Taki obraz Wasz #rozowepaski, ocena książki po okladce, jak ktoś nie jest Adonisem to od razu kategoryzujecie do szufladki "byle co". A same nic sobą nie reprezentujecie, tylko Insta, praca w korporacji jako HR albo za ladą w centrum handlowym i jakieś studia na gównokierunku. A póżniej dorywacie przed 30 któregoś z nas i szukacie poduszki finansowej po zasmakowaniu pierwszorzędnych genetycznie Oskarków albo co gorsza Mokebe. Haaaaa tfuuuu!
#logikarozowychpaskow #takaprawda #zalesie #zwiazki
  • 8
@COVID-21: to, że chłop wypisuje co mu się nie podoba nie znaczy, że jest gorszy, słabszy od Ciebie i że płacze. Ale to jest takie typowe, że tak to nazwę ,,alfasignaling" u białorycerzyka. Napisze, że jakiś redpillowiec/blackpillowiec ,,płacze" i oho jaki on samiec potężny jest, mężczyzna sukcesu, jego te problemy nie dotyczą, szczyt mieszanki genetycznej xDD
@Ksut_Melodi: To że ktoś przebywa na #przegryw i innych zjeb tagach, znaczy dokładnie to że jest gorszy, do tego sam sobie szkodzi przebywając w tym toksycznym środowisku innych przerywów. I mów wolną mową, nie mam pojęcia co to ten twój białorycerzyk xD
@mirekzwirek8: No ale co w tym dziwnego? Sam też tak uważam. Mimo, że jestem brzydki i niski, to nie chciałbym pierwszej lepszej. Jak partnerka ma mi nie pasować, to wolę być sam.