Wpis z mikrobloga

@Entroop: dla mnie podstawą jest darmowa dostawa, nawet uj ze znizkami.
Po prostu jak kupuje na Allegro to jestem przyzwyczajony ze mam darmowa dostawe wiec jak biore w jakims sklepie to zawsze sie #!$%@?, ze musze jeszcze za dostawe placic co za tym idzie rzadko kupuje

Jakby byl jakis sklep ktory zawsze oferuje darmowa dostawe i jakos mi to sensownie mowi to pewnie bym korzystal na dluzsza mete
@luxkms78: W sklepie internetowym przeważnie musisz zrobić konto od nowa - samo to wielu odrzuca. A na Allegro jesteś zawsze zalogowany. Przez oszczędność czasu masz na myśli to że masz np. swoje zaufane wyspecjalizowane sklepy do których wracasz zamiast przebijać się przez stosy produktów Allegro, przez wyszukiwanie tam?
Jakby byl jakis sklep ktory zawsze oferuje darmowa dostawe i jakos mi to sensownie mowi to pewnie bym korzystal na dluzsza mete


@LJBW603: Otóż to, sam to widzę jak Allegro ze Smartem jednak przywiązuje użytkownika bardzo. Jest troche sklepów z nisko postawionym progiem darmowej wysyłki ale musieliby bardziej chyba to eksponować. No i samemu trzeba o tych sklepach wiedzieć, pamiętać.

Zapisujesz sobie jakoś takie sklepy np w zakładkach czy po prostu
@Entroop: bardzo rzadko z takich korzystam ale ostatnie lata bylo mocno slabo z hajsem wiec bralem gdzie najtaniej.

Mysle, ze teraz jak juz troche normalniej zarabiam to jak znajde jakis sensowny sklep w ktorym bedzie mi odpowiadac np fajna jakosc produktow (glownie kupuje jedzenie) to zapamietam i bede bral regularnie, jednak dalej z 90% zakupow przez internet to allegro xD
@Entroop: kupiłem na allegro 2 rzeczy i obie były #!$%@? - jedna 10 zł druga 100 zł, chciałem zwrotu hajsu od allegro to żeby zwrócili połowę wartości z tej 100 to kazali mi latać na policję, składać zeznania, zakładać sprawę, przesyłać im skany dokumentów z policji więc olałem. Bardziej ufam sklepom internetowym przez to, chociaż wiem, że na allegro też sklepy mają swoje profile.
@Entroop Wszystko co wymieniłeś. Często zamawiam w sklepach internetowych, bo oferują zniżki i darmową dostawę i dany produkt wychodzi taniej, niż na Allegro. Jeśli sklep jest mało znany to patrzę też na opinie i czasami pomimo niższej ceny rezygnuję z zakupu, jeśli sklep ma dużo negatywnych komentarzy.