Wpis z mikrobloga

Wbrew temu co sądzą niektórzy i co rozpowszechniaja ruskie trole pisząc '' Rosja za Katyń przeprosiła, a Ukraina za Wołyń nie'' to prawda jest taka - Rosja NIGDY za zbrodnię katyńską oficjalnie nie przeprosiła.
Owszem znajdziecie takie tytuły z przeprosinami na polskich stornach a nawet w Wadomościach z tamtego okresu, ale są to podrasowane teksty być może powstałe celowo aby zamknać temat. Teza o przeprosinach jest w tytule, ale w srodku już o przeprosinach nie piszą.
W relacji jakiś urzędnik mówi, że słyszał jak Jelcyn powiedział ''wybaczcie'', ale na Boga, w dyplomacji miedzynarodowej słowa których nie potwierdza druga strona uznaje się za niebyłe z jej punktu widzenia.
A na screenie macie potwierdzenie z 2008 roku, że oficjalnie Rosja za Katyń nie przeprosiła i nie przeprosi.
Tutaj jeszcze tekst wyjasniajacy fejk tezę, że za Katyń przeprosił Putin w 2010.
https://fakehunter.pap.pl/raport/52bed71b-60f4-4fe6-a222-111e0c3a7214

#rosja #ukraina #katyn #historia
szurszur - Wbrew temu co sądzą niektórzy i co rozpowszechniaja ruskie trole pisząc ''...

źródło: gddfds

Pobierz
  • 80
  • Odpowiedz
  • 8
Wykopki które wiedzą lepiej niż IPN uwielbiam te eksperckość.


@Aquamen: Masz godzine na cytat wypowiedzi z przeprosinami. W linku, który dałeś niczego takiego nie ma.
  • Odpowiedz
O kurde, obrońcy ruskich się rzucili od razu na @szurszur że ich wspaniały kraj szkalujesz XD
Przeprosili więc są spoko i mogą dalej mordować, najwyżej przeproszą potem znowu.
  • Odpowiedz
  • 8
Nie, wysnułeś sobie teorię z dupy i podpierasz to screenem z brukowca.


@Aquamen: haha ale zmieniasz temat. Dajesz link do wypowiedzi w której przeprasza? Bo jak nie dasz to znaczy, że miałem rację.
  • Odpowiedz
  • 4
@Aquamen: Czyli się zbłazniłeś i okazało się, że miałem rację. Nie było oficjalnych Rosji za zbrodnię katyńską. Zresztą na logikę gdyby takie istotne zdarzenie miało miejsce to byłyby na nie dowody w internecie. Skoro ich nie ma to nie było przeprosin.
IPN może być autorytetem w kwestiach badan historycznych, a nie w aspekcie relacjonowanie aktualnych wydarzeń.
  • Odpowiedz
@szurszur:
Prawda jest taka, ze rosja nigdy nie przeprosi za Katyń, ponieważ nie jest różowo... "rosja ma ogromną ilość sprzętu i ludzi", a "zakłady remontowe czołgów w rosji pracują na trzy zmiany"!
( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 10
@Aquamen: Słuchaj ja swoję tezę przedstawiłem. Chcesz ją obalić to daj nagranie lub oficjalny cytat z przeprosinami. Aby zamącić temat i ukryć swoją wpadkę w każdym niemal poscie usiłujesz wprowadzić inne tematy do dyskusji.
  • Odpowiedz