Wpis z mikrobloga

Wbrew temu co sądzą niektórzy i co rozpowszechniaja ruskie trole pisząc '' Rosja za Katyń przeprosiła, a Ukraina za Wołyń nie'' to prawda jest taka - Rosja NIGDY za zbrodnię katyńską oficjalnie nie przeprosiła.
Owszem znajdziecie takie tytuły z przeprosinami na polskich stornach a nawet w Wadomościach z tamtego okresu, ale są to podrasowane teksty być może powstałe celowo aby zamknać temat. Teza o przeprosinach jest w tytule, ale w srodku już o przeprosinach nie piszą.
W relacji jakiś urzędnik mówi, że słyszał jak Jelcyn powiedział ''wybaczcie'', ale na Boga, w dyplomacji miedzynarodowej słowa których nie potwierdza druga strona uznaje się za niebyłe z jej punktu widzenia.
A na screenie macie potwierdzenie z 2008 roku, że oficjalnie Rosja za Katyń nie przeprosiła i nie przeprosi.
Tutaj jeszcze tekst wyjasniajacy fejk tezę, że za Katyń przeprosił Putin w 2010.
https://fakehunter.pap.pl/raport/52bed71b-60f4-4fe6-a222-111e0c3a7214

#rosja #ukraina #katyn #historia
szurszur - Wbrew temu co sądzą niektórzy i co rozpowszechniaja ruskie trole pisząc ''...

źródło: gddfds

Pobierz
  • 80
  • Odpowiedz
  • 4
@Aquamen: Brak dowodu w postaci nagran lub wiarygodnego cytatu wypowiedzi z przeprosinami uznaje za przyznanie mi racji. Niezależnie jakim fikołkiem to wytłumaczysz.
  • Odpowiedz
@szurszur: co więcej, można w internecie znaleźć informacje, że oni ten Katyń aktualnie negują i wsadzają do pierdla za zwalanie na nich winy. No trzeba być albo głupkiem, albo aquaciamajdą albo gruverem bez różowych okularów, żeby tego gówna jeszcze bronić.
  • Odpowiedz
  • 1
@Aquamen: Haha niby nie chcesz się dołaczac, a ciągle je robisz mimo, że spór łatwo rozstrzygąć. Wystarczy tylko dać dowód na przeprosiny Jelcyna za Katyń. Jeżeli ich nie przedstawiasz to znaczy, że ich nie ma więc miałem rację.
  • Odpowiedz
  • 2
@Aquamen: Wierz co jakis gosc w sterowanym politycznie IPN napisał o Rosji zapewne w momencie gdy był nacisk na ocieplenie stosunków. Nie ma dowodu na przeprosiny to nie ma przeprosin. Takie wypowiedzi staja sie czescią historii. Gdyby były przeprosyny to byłbyś w stanie je zacytowac. Robisz fikołki i robisz, a dowodu na poparcie swojej wersji nie potrafisz przedstawić.
  • Odpowiedz
  • 1
@Aquamen: Ja nie beda dzwonił, bo wiem, że przeprosin nie było. Ty twierdzisz, że były to dzwoń zapytaj o szczegóły to wreszcie może dasz cytat bo na razie kiepsko Ci to idzie.
  • Odpowiedz
@szurszur:

Po co mam dzwonic po coś co nie istnieje?


A skąd wiesz dzwoniłeś do IPN? Bo IPN twierdzi, że tak było. To nie ze mną się kłócisz a z IPN. Z dwojga ekspert za dychę z wykopu a IPN bardziej wiarygodny jest IPN.
  • Odpowiedz
Rosja za Katyń przeprosiła, a Ukraina za Wołyń nie


@szurszur: Osoby które nie popełniły zbrodni, przepraszają osoby na których nie została ona popełniona. Wartość tego jest niewyobrażalna.
  • Odpowiedz
@szurszur: wpisz sobie w google jelcyn przeprasza za Katyń. To, że ruscy teraz wypierają się to inna kwestia. Za Jelcyna Rosja udostepniła materialy dotyczace zbrodni katyńskiej, podpisana przez Stalina, Berię i jeszcze kilku decyzję o rozstrzelaniu. Sam Putin też w pewnym momencie przyznal, że to byla robota ruskich.
I IPN to są materialy źrodlowe, czego nie można powiedzieć o wpisach na wykopie.
Teraz ruscy znów negują, że to na rozkaz
  • Odpowiedz
@szurszur: W sumie dam ci jeszcze jeden cytat aby zakończyć dyskusje

OSWIADCZENIE AGENCJI T ASS

nadane w piątek, 13 kwietnia o godz. 14.30
Nu 5fłl)tkuniuch między przedstawicielami radzieckiego i polskiego Iderew-
nictwa oraz w szerokich kręgach społecznych od dłuższego
  • Odpowiedz