Wpis z mikrobloga

Wiecie co mnie bawi określenie "kurnik inwestycyjny". Wykopki rzucają nim na lewo i prawo, chąc osmieszyć deweloperów czy właścicieli lokali na wynajem. Zdradzę wam sekret. Ludzie którzy obracają takimi mieszkaniami samemu zwykle w tych kurnikach nie mieszkają. Stać ich na większe metraże i lepsze warunki ;) Kurniki są dla Was, takie mieszkania najczęsciej kupujecie i takie wynajmujecie, z resztą czy ktoś broni wam postawić sobie dom na przedmieściach czy kupić duże mieszkanie blisko centrum? Jest tu nawet przecież trochę osób które takie lokale mieszkalne posiadają lub chcą je kupić w najbliższym czasie. Nikt nie zmusza nikogo do życia na małym metrażu.

Co to właściwie jest ten kurnik, jakie to są kryteria? Rozumiem, że 35 metrowe mieszkanie dla singla lub singielki jest kurnikiem, ale 80 m2 mieszkanie dla rodziny 2+2 już kurnikiem nie jest? Większość z was ma w #!$%@? niedaekwatne oczekiwanie w stosunku do rzeczywistości i swoich zdolności finansowych i jeszcze nie wie, że spędzi życie w takim "kurniku".
#nieruchomosci #mieszkanie #mieszkaniedeweloperskie #wynajem #kredythipoteczny #inwestycje
  • 14
  • Odpowiedz
Na tym polega tym polega mikroblog.


@Dusk_Forest77: zwyczajnie zaśmierdziało cebulą/burakiem, ale faktycznie mnóstwo takich wpisów na mikroblogu więc się dopasowałeś.
  • Odpowiedz
@mookie: I po co te złośliwości? Mam Ci przypomnieć kto siedzi w wielkiej płycie na wynajmie, bo go nie stać na na własne porządne mieszkanie czy dom? Życie wszystko pięknie weryfikuje.
  • Odpowiedz
I po co te złośliwości? Mam Ci przypomnieć kto siedzi w wielkiej płycie na wynajmie, bo go nie stać na na własne porządne mieszkanie czy dom? Życie wszystko pięknie weryfikuje.


@Dusk_Forest77: i jeszcze te projekcje, zluzuj. Ja nie znam twojego statusu a ty mojego, więc takimi tekstami robisz z siebie jeszcze większego błazna.
  • Odpowiedz
@mookie: Jakie projekcje, sam o tym wielokrotnie pisałeś że mieszkasz w wielkiej płycie we Wrocławiu. Jak Ci znajde te wpisy i tu wrzuce to usuniesz konto? Ja mam świetną pamieć colego.
  • Odpowiedz
jakie projekcje, sam o tym wielokrotnie pisałeś że mieszkasz w wielkiej płycie we Wrocławiu.


@Dusk_Forest77: xDDD no sam widzisz, zapaliłeś się bo ci wytknąłem cebule i wymyślasz na mnie. Czasami masz przebłyski normalności, ale widzę że jednak buractwo z ciebie wyłazi.
  • Odpowiedz
@mookie: Ja pomogłem czy doradziłem tu wielu osobom czy na forum publicznym czy na privie w przeciwieńswie do Ciebie, Ty możesz sobie jedynie ponawijać jak zacięta płyta o spadkach cen mieszkań, bo Cie na żadne sensowne najzwyczajniej nie stać i dobrze to wiemy. Spokojnie Mookie jeszcze dwa tygodnie i wykupisz mnie z moich kurników i innych nieruchów jak mnie bedą licytować. Pozdrawiam serdecznie
  • Odpowiedz
@mookie: Typie Ty przyklaskujesz pscholom jak pasti który fantazjował we wpisach o gwałceniu agentek nieruchomości czy ten gościu od wysyłania kredyciarzy do obozów koncetracyjnych i obsesynym pisaniu o gównie i sraniu. Byle by sie narracja zgadzała, nie umoralniaj mnie proszę.
  • Odpowiedz
  • 0
@Dusk_Forest77

Większość z was ma w #!$%@? niedaekwatne oczekiwanie w stosunku do rzeczywistości i swoich zdolności finansowych i jeszcze nie wie, że spędzi życie w takim "kurniku".


Piszesz wysryw w którym umoralniasz zbiorowo wykopków (powyżej fragment), a gdy ktoś odbija piłeczke i ciebie umoralnia to czujesz się wielce obrażony xD
Typowy przykład kogoś kto widzi drzazge w czyimś oku a belki we własnym nie dostrzega.
  • Odpowiedz