Wpis z mikrobloga

Pracuje w social media i oczywiście julki z teamu które się wręcz zabijały o zrobienie posta na dzień kobiet na moją propozycję wrzucenia czegoś na dzień mężczyzn zaczęły kręcić nosem, a jak powiedziałem że i tak wrzucę to poszły naskarżyć do szefa mówiąc że to święto jest niepotrzebne "w obecnym patriarchacie" i ten typ przyznał im racje xD
#pracbaza #zalesie #dzienkobiet #dzienmezczyzny
  • 45
  • Odpowiedz
Witamy w polskim matriarchacie, a teraz oddaj głos na KO/lLewicę i idź na marsz proaborcyjny


@Orage: no dokładnie tak jest, trzeba zagłosować na Pis/Konfederacje żeby zaciągnąć baby do garów. W głowach im się przewraca, chcą takich samych praw jak meżczyźni
  • Odpowiedz
"w obecnym patriarchacie"


@DenNarcoSmurfen: dokładnie, dopóki mają dobrobyt na który pracują mężczyźni i żenią się z państwem to toksyczna męskość. A gdy bal się kończy i bańka pęka, to "gdzie są dziś prawdziwi mężczyźni", niech nas ratują.
  • Odpowiedz
@rimyi: PIS/Konfederacja akurat takich poglądów nie mają, więc fajnego chochoła sobie zrobiłeś. Nie mniej jednak postulaty nierównego prawa dla mężczyzn i kobiet ma właśnie KO/Lewica, na niekorzyść mężczyzn, bo czym innym jak nie tym jest postulat by o dokonaniu aborcji decydowała wyłącznie kobieta
  • Odpowiedz
a teraz oddaj głos na KO/lLewicę i idź na marsz proaborcyjny


@Orage: Czyli jak zagłosujemy na PiS i będziemy popierać Kaję Godek, to Julki od social media będą bardziej szanować mężczyzn?

Wyjasnij mi jeszcze słowo "proaborcyjny", bo nigdy w Polsce nie widziałem, żeby ktoś promował aborcję i nakłaniał do jej wykonywania.
  • Odpowiedz
@Orage: Mam to tam gdzie plecy kończą swoją szlachetną nazwę kogo julki będą szanować. Nie mam zamiaru Ci nic wyjaśniać, ponieważ wyraziłem się jasno
  • Odpowiedz
o dokonaniu aborcji decydowała wyłącznie kobieta


@Orage: a kto miałby jeszcze decydować? przyszły ojciec dziecka?

a) kobieta nie chce aborcji, facet chce, wiec jaka decyzja?
b) kobieta chce aborcji, facet nie chce, jaka decyzja?
  • Odpowiedz
a) kobieta nie chce aborcji, facet chce, wiec jaka decyzja?

b) kobieta chce aborcji, facet nie chce, jaka decyzja?


@SpalaczBenzyny: Jeśli nie mogą się dogadać to niech się rozstaną, ale niedopuszczanie ojca dziecka do decyzji o dziecku jest niedojrzałe i śmieszne. Później jest płacz, że faceci nie biorą odpowiedzialności za siebie i innych.
  • Odpowiedz
@djtartini1: zapewne zwykle tak się to kończy, tj. kobieta rodzi bo chce, facet ją zostawia bo chciał aborcji a nie chciał dziecka,
albo facet zostawia kobietę po aborcji gdy jej dokonała bo chciał dziecka i poszuka sobie innej kobiety która urodzi
  • Odpowiedz
Pracuje w social media i oczywiście julki z teamu które się wręcz zabijały o zrobienie posta na dzień kobiet na moją propozycję wrzucenia czegoś na dzień mężczyzn zaczęły kręcić nosem, a jak powiedziałem że i tak wrzucę to poszły naskarżyć do szefa mówiąc że to święto jest niepotrzebne "w obecnym patriarchacie" i ten typ przyznał im racje xD


@DenNarcoSmurfen: Yebie bzdurą na kilometr
  • Odpowiedz
na moją propozycję wrzucenia czegoś na dzień mężczyzn zaczęły kręcić nosem, a jak powiedziałem że i tak wrzucę to poszły naskarżyć do szefa mówiąc że to święto jest niepotrze


@DenNarcoSmurfen: i teraz płaczesz, bo normalny facet nie podzielił twojego marzenia o zrobieniu sobie autoprezentu na dzień chłopca?
  • Odpowiedz