Wpis z mikrobloga

Pracuje w social media i oczywiście julki z teamu które się wręcz zabijały o zrobienie posta na dzień kobiet na moją propozycję wrzucenia czegoś na dzień mężczyzn zaczęły kręcić nosem, a jak powiedziałem że i tak wrzucę to poszły naskarżyć do szefa mówiąc że to święto jest niepotrzebne "w obecnym patriarchacie" i ten typ przyznał im racje xD
#pracbaza #zalesie #dzienkobiet #dzienmezczyzny
  • 44
"w obecnym patriarchacie"


@DenNarcoSmurfen: dokładnie, dopóki mają dobrobyt na który pracują mężczyźni i żenią się z państwem to toksyczna męskość. A gdy bal się kończy i bańka pęka, to "gdzie są dziś prawdziwi mężczyźni", niech nas ratują.
@rimyi: PIS/Konfederacja akurat takich poglądów nie mają, więc fajnego chochoła sobie zrobiłeś. Nie mniej jednak postulaty nierównego prawa dla mężczyzn i kobiet ma właśnie KO/Lewica, na niekorzyść mężczyzn, bo czym innym jak nie tym jest postulat by o dokonaniu aborcji decydowała wyłącznie kobieta
@Orage: Mam to tam gdzie plecy kończą swoją szlachetną nazwę kogo julki będą szanować. Nie mam zamiaru Ci nic wyjaśniać, ponieważ wyraziłem się jasno
a) kobieta nie chce aborcji, facet chce, wiec jaka decyzja?

b) kobieta chce aborcji, facet nie chce, jaka decyzja?


@SpalaczBenzyny: Jeśli nie mogą się dogadać to niech się rozstaną, ale niedopuszczanie ojca dziecka do decyzji o dziecku jest niedojrzałe i śmieszne. Później jest płacz, że faceci nie biorą odpowiedzialności za siebie i innych.
Pracuje w social media i oczywiście julki z teamu które się wręcz zabijały o zrobienie posta na dzień kobiet na moją propozycję wrzucenia czegoś na dzień mężczyzn zaczęły kręcić nosem, a jak powiedziałem że i tak wrzucę to poszły naskarżyć do szefa mówiąc że to święto jest niepotrzebne "w obecnym patriarchacie" i ten typ przyznał im racje xD


@DenNarcoSmurfen: Yebie bzdurą na kilometr
na moją propozycję wrzucenia czegoś na dzień mężczyzn zaczęły kręcić nosem, a jak powiedziałem że i tak wrzucę to poszły naskarżyć do szefa mówiąc że to święto jest niepotrze


@DenNarcoSmurfen: i teraz płaczesz, bo normalny facet nie podzielił twojego marzenia o zrobieniu sobie autoprezentu na dzień chłopca?