Wpis z mikrobloga

Zawsze mnie wkurza to pierniczenie wykopków i innych ekspertów o tym, że jak depresja albo niskie zarobki to JEDŹ DO NIEMIEC JEDŹ DO NIEMIEC. Nawet niektórzy psychiatrzy tak doradzają. Nie leki, nie testosteron, nie złe myślenie, nie zmiana swojego zachowania. Przejechanie kilkaset km za Polskę wyleczy cię z tego stanu xDDDDDD
G#wno prawda, właśnie wyjazd do szwabów może zaszkodzić twojej psychice jeszcze bardziej i przyczynić się do samobójstwa. Restrykcyjna policja, promowanie kolorowych wynaturzeń, nienawiść do Polaków, materializm i nihilizm. To kłamstwo, że w niemczech jest tak cudownie. Nie powinno się kreować fałszywych nadziei, że życie w innym kraju będzie łatwe i beztroskie i żerować na naiwnych Polakach. Ja tam nigdy nie wyjadę do niemiec, nawet jak chleb będzie za 2000zł w Polsce (a nie będzie) jak już do do bardziej normalnych krajów takich jak Węgry albo Arabi Saudyskiej, a nie zlewaczałe niemcy pełne ateistów i imigrantów, którzy odrazu po przekroczeniu granicy mogą cię zaciukać i na tym się skończy ten "The German Dream" Polaka. Szwabstwo wam w niczym nie pomoże, a nawet was wykoszystać bo więcej tam januszy niż w Polsce.
#bekazlewactwa #niemcy #pracazagranica #germandeathcamps #depresja #przegryw #psychologia #psychiatria #bekazwykopkow #januszebiznesu
ANTYPOLAND - Zawsze mnie wkurza to pierniczenie wykopków i innych ekspertów o tym, że...

źródło: 7du1hb

Pobierz
  • 7
@ANTYPOLAND Wszystko zależy od tego co masz w tych Niemczech robić. Jak wyjeżdżasz jako specjalista, znasz w jakimś komunikatywnym stopniu język i masz zarabiać przyzwoite pieniądze, to jeszcze się opłaca. Natomiast jak jedziesz na fabrykę albo magazyn bez języka na robotę za minimum, to faktycznie lepiej zostać w Polsce ¯\(ツ)
W jednym i w drugim przypadku możesz natrafić na różne bańki i w jednej bardziej nienawidzą Polaków a w drugiej
@ANTYPOLAND

cicho tam idziesz na magazyn pracujesz masz 2300€ do ręki jesteś szczęśliwym człowiekiem w d00pie masz kolorowych których tak samo nie widać jak i w Polsce XD Pracujesz w Polskim zepole w którym jest siła i Niemcy cię szanują.