Wpis z mikrobloga

@cskparty: stopniowo ale zjedzą Ukrainę, jedyna opcja, żeby tego uniknąć to "coś" im dać. Chodzi o to, że Puten nie może wojny zakończyć jako "przegranej", musi wyjść z twarzą względem swojego skacapiałego społeczeństwa.
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Konigstiger44 No koles ktory jest profesorem i wyklady robi oficerom, lub przyszlym oficerom, od 1995, wiec to nie #!$%@? jak Wolski itp. twierdzi ze zdobycie Bachmutu nie da zadnej przewagi ruskim. Ukraincy chca ich tam chyba wykonczyc. Nie wiem czy to ma sens, ale moze potrzebuja wiecej czasu by oforsowac dojscie do Kramatorska.
@SpalaczBenzyny: dlatego własnie napisałem: i tak i nie, coś muszą własnemu narodowi pokazać. Zobaczymy jak sie sytuacja rozwinie. Piszę obiektywnie, choć coraz bardziej mnie #!$%@?ą ukrainofile tutaj będący gotowi w pocie czoła każdemu gierojowi robić fellatio czyt. Pan który mi odpisał nick @atti. Do #!$%@? biedy wkurza mnie codzienne sranie ukraińskiej propagadny sukcesu, przecież względem tego jak oni sie produkują to już pod Moskwą powinni być. Ja też im kibicuje,
@KosherForeskin: ja tylko odnoszę się do tezy, że trzeba coś koniecznie Putinowi "dać" bo musi wyjść z twarzą względem ruskich,

sporo osób tak twierdzi, wiele razy słyszałem taką opinię,
ale wcale tak nie mus być,

zobacz, że wg ich propagandy nie ma ciągle wojny, jest tylko jakaś tam operacja specjalna, ot, może się uda, może się nie udać, to nie wojna w ich propagandzie,
zarazem z obwodów Moskwy i Petersburga jest
@KosherForeskin: Taka logika stratega wojennego. Tak mysleli Niemcy po Krymie. Tylko teraz wszyscy wiedza, ze ruskie nie zatrzymalyby sie na Ukrainie. Myslisz czemu tak laduja w ta wojne? By bronic tylko Ukraine? Ruskim #!$%@? i chca powrotu ZSRR. Polska tez byla czescia ZSRR. Dasz kacapowi palec to #!$%@? ci reke. Ukraincy jesli nie beda w stanie stworzyc ofensywy to straca ziemie, ale to oznacza definitywny koniec rosji jako panstwa europejskiego
@KosherForeskin: Bylismy krajem satelickim, gdzie przeprowadzono (falszowano) wybory, gdzie komunisci PKWN polaczyli sily z partia ala PSL-em (to byla standardowa zagrywka w tamtym czasach (PATRZ: WEGRY, CZECHOSLOWACJA). Nie pamietam nazwy). Nastepnie przejeli najwazniejsze instytucje (w tym ministerstwo sprawiedliwosci i spraw wentrznych). Aresztowali swoich niedawnych przyjaciol z rzadu , a mikolajczyka co wierzyl jeszcze wolna polske , aresztowano i wyslano na pokazowy sad w Mokswie. WCALE NIE INGEROWALI W NASZ KRAJ
gotowi w pocie czoła każdemu gierojowi robić fellatio


@KosherForeskin: kur*a jaki Ty żałosny typie jesteś. Chyba ci to lachowanie sni się po nocach, albo kiedyś sytuacja życiowa cie do tego zmusiła, ze w każdym poście o Ukraińcach musisz o tym wspominać.

To chore.
@Heroina340: wspaniale być Ukrainofilem i stać jak na baczność będąc "sługą Narodu Ukraińskiego" jak to nasz wspaniały minister powiedział. Mając dreszcze podniecenia oglądając każdy post o tym jak to Wielka Ukraina wychodek pod Rostowem wysadziła.
@KosherForeskin: Na pewno lepiej niż walić konia do nazistów z batalionu rusicz, marzyć o brodatych wieprzkach od kadyrowa i innych pomyleńcach z kacapskiej zbieraniny, którzy nie potrafią #!$%@? od 8 miesięcy zdobyć dwóch miasteczek i jednej wioski w Donbasie.
Druga armia świata, śmiechu warte.
Heroina340 - @KosherForeskin: Na pewno lepiej niż walić konia do nazistów z batalionu...

źródło: 0005

Pobierz