Wpis z mikrobloga

Na koniec lutego w ofercie deweloperów w 16 największych miastach Polski było niecałe 43 tys. mieszkań czekających na nabywców. Tak skromnej oferty nie było od przynajmniej czterech lat – wynika z danych dostępnych na stronach serwisu rynekpierwotny.pl. W apogeum z sierpnia 2022 r. oferta obejmowała ponad 50 tys. lokali.

Co tam Rotczajld? xD Chyba miało być inaczej? O 7tys mniej mieszkań w sprzedaży w porównaniu z sierpniem, to wciąż szachy 5D ze strony spadkowiczów? Może trzeba więcej razy olxdata przekleić? xD

https://businessinsider.com.pl/gospodarka/w-co-graja-deweloperzy-w-polowie-miast-tansze-mieszkania-i-mniejsza-oferta/5pw6kmh

#nieruchomosci #mieszkaniedeweloperskie #mieszkanie #kredythipoteczny
Pobierz pastaowujkufoliarzu - Na koniec lutego w ofercie deweloperów w 16 największych miasta...
źródło: mieszkania niesprzedane
  • 5
@pastaowujkufoliarzu: To imo nie ta sama osoba. Ja z @wojteksrz vel Rotczajld kiedyś często tutaj dyskutowałem. Gościu szedł zaparte, miał wieli zal o to że mu pociąg z tanimi mieszkaniami odjechał ale potrafił np. coś sensownego w kwestiach prawnych napisać (imo skończył prawo albo administrację, miał laskę, mieszkał na wynajmie w wawie. haha coś tam to jest jakiś przegryw z prowincji co żeby ratować oszczędności przed inflacją kupił sobie starego macbook
@Dusk_Forest77: rotczajld to wojteksrz z 99% pewnością, zero to pastibox, a co do haha123 to nie chce mi się aż tak dokładnie porównywać stylu :) W każdym razie to, że spadkowicze siedza na tt i piszą tam to samo to pewne - tu np wykopki z pastim na czele się spruły jak Pekao napisało z oficjalnego profilu, że chyba jednak nie będzie tych spadków. ( ͡° ͜ʖ ͡°
Pobierz pastaowujkufoliarzu - @Dusk_Forest77: rotczajld to wojteksrz z 99% pewnością, zero to...
źródło: same wykopki
@pastaowujkufoliarzu: BenyMen kolejny mój ulubieniec, wielki twitterowy inwestor, który od lat ból dupi że nieruchomości za drogie dla niego. Życie wszystko pięknie weryfikuje. Ja nikomu swoich racji nie zamierzam udowadniać, miałem kiedyś trochę funu z takich dyskusji, ale ile można? Nic z tego nie płynie ani nie wynika, w teorii zdolności retoryczne, ale do tego też są lepsze metody. Sytuacja w mieszkaniówce nie jest kolorowa dla szarego zjadacza chleba, wiele osób