Wpis z mikrobloga

Skąd sie bierze tyle dobrych opini o niektorych szamponach na wypadanie wlosow, jak np. DX2, skoro niby nic nie dają?

Mowi sie ze nic nie pomoze oprocz finastedydu Mixodinolu i RU58841, ale o niekórych wcierkach jak np. Anven grow me tender, nietrudno jest znaleźć komentarze ze komuś włosy zaczely mniej wypadać, albo ze zaczelo pojawiac sie duzo "baby hair".

Ja żeby coś dzialać, ostatnio też szukałem jakichś "nieinwazyjnych" preparatów, które mogą dzialać i z polecenia jednej mirabelki kupiłem też tą wcierke + szampon do wypadających wlosow Mawawo i jeden peelingujący Anwen.

#pytanie #lysienie #wlosy #wlosyboners #trychologia #dermatologia #chemia
  • 31
@essos: Przecież łysienie to sprawa hormonalna. Co ma szampon do hormonów? To tak jakbym miał zapchany kurzem wentylator w laptopie i zamiast wyczyścić to bym kupił tackę chłodzącą. Problem jest w środku a nie na zewnątrz.
@essos no stary, jak to może działać? Może co najwyżej spowolnić wypadanie włosów przez właściwe odżywienie skóry głowy, ale genów nie oszukasz. Jak masz łysieć to będziesz łysiał. Ja się przestałem już oszukiwać i zacząłem zbierać hajs na wycieczkę do Turcji.
A jak kiedyś ktoś wynajdzie skuteczny płyn na porost włosów, to Musk ze swoimi groszami będzie przy nim krewnym z Podlasia.
@jegertilbake: No właśnie nic, stąd wyśmiewam opowe "jak ludzie mogą wierzyć w DX2, czemu nie wierzą w to, co ja wierzę".
Wystarczy spojrzeć na bogatych - jedyni, którym się czupryna zagęściła, to po przeszczepie. Na mirko tutaj też czasem wrzucają postępy z różnych kuracji i różnicę widać tylko tam, gdzie ktoś zmienił fryzurę, albo pofarbował włosy xd
first of all zacznij masowac skórę glowy, a po drugie wcierka i peeling do skóry glowy, mozna tez poradzic się trychologa


@Bananada: Ludzie mówią, że trycholodzy to scamerzy, ktorzy tylko wciskają swoje bardzo drogie produkty typu szapmpon za 100zł i wcierka za 200

Do masowania skory glowy kupilem wspomnianą we wpisie wcierke Anven grow me tender, chociaż wczoraj znalazłem na facebooku jakieś komentarze, gdy ktos pisal, ze po tej wcierce jeszcze
Jak masz łysieć to będziesz łysiał. Ja się przestałem już oszukiwać i zacząłem zbierać hajs na wycieczkę do Turcj


@JerzyDabczak: A to tez nie jest pewnym rozwiązaniem. Jak ktos jest bogaty to jeszcze pół biedy, mozna sprobować, ale zobacz np. na takiego pawła z kanału "dla pieniędzy". Pół roku temu mial bujną czupryne po przeszczepie, a teraz znowu jest łysy, wiec jest ryzyko że kupe kasy pójdzie w błoto
Wystarczy spojrzeć na bogatych - jedyni, którym się czupryna zagęściła, to po przeszczepie. Na mirko tutaj też czasem wrzucają postępy z różnych kuracji i różnicę widać tylko tam, gdzie ktoś zmienił fryzurę, albo pofarbował włosy xd


@aegispolis: Są też tacy co pokazują efekty po uzywaniu tego całego finasterydu Mix cos tam itp.
Np. tu https://wykop.pl/wpis/46994013/o-tym-jak-zahamowac-androgenowe-wypadanie-wlosow-u/

Widzialem tez wpisy czy komentarze np. pod filmami na yt, ze komuś przestaly wypadac wlosy i