Wpis z mikrobloga

#ukraina #wojna #rosja #historia

Świetne słowa Podolaka powtarzałem to często na wykopie , że ułożenie się z diabłem Hitlerem podczas Układu Monachijskiego i pobłażliwa polityka wobec tyrana skończyła się wybuchem największej wojny w historii świata.

"Bycie adwokatem diabła bywa korzystne, ale częściej prowadzi do historycznego fiaska. Kiedy Péter Szijjártó (Węgry) mówi, że „celem jest zaprzestanie zabijania ludzi i zaprzestanie ognia”, wzywa do poddania się Ukrainy popiera rosyjskie ludobójstwo. Warto uważniej studiować historię."

~ Mychajło Podolak, doradca prezydenta Ukrainy
Bobito - #ukraina #wojna #rosja #historia

Świetne słowa Podolaka powtarzałem to częs...

źródło: 800px-Putin_%3D_Hitler_%21_%2851910959802%29

Pobierz
  • 6
@przemek-: bo nikomu się nie chce szukać w oceanach jakiś zakitranych ruskich okrętów podwodnych. A tak starczy poczekać aż sami przywiozą cały sprzęt w jedno miejsce i tam ich powoli acz skutecznie złomować
@ppiasq: Lepsze, że te śmietniki podpisały kiedyś pewne memorandum, dali gwarancję Ukrainie, że nie będą naruszać integralności ich granic, nie będą ich atakować gospodarczo ani w żaden inny sposób, nie będą im także grozić użyciem broni jądrowej.
Wszystko to złamali a teraz mają pretensje do USA i UK, że oni swojej części nie złamali i zgodnie z obietnicą, pomagają Ukrainie.
Jak dla mnie z ruskimi już nigdy nikt nie powinien zawierać