Wpis z mikrobloga

Pany, może jestem staroświecki, może nie, ale taka sytuacja: sparowało mnie na #tinder z panną z mojego miasta (ja lat 29, ona niecałe 20), ogółem laska fajna, mój typ, w dodatku ma południowe korzenie. Z rok temu chodziła z koleżką (żaden przyjaciel, ale typowy znajomy na "siema"), ale z tego co wiem to od 2022 jest wolna. I nie wiem czy być w porządku wobec tego ziomka czy atakować?

#zwiazki #seks #pytanie #tinder
  • 47
@RafalLygrys: Nie jest Ci wstyd chłopie umawiac się z laską o prawie 10 lat młodszą? Ona myśli o studiach by sie ustawić w życiu, a Ty już mentalnie jesteś na etapie stabilizacji i chcialbys zalozyc rodzine, nie lepiej znalezc jakas o 4-5 lat młodszą?
@Ulfric_Stormcloak: Dzieciństwo to okres od 0-10 r zycia potem masz okres dojrzewania, którw można podpiąć do dziecinstwa, ale po 18 r zycia jesteś prawnie dorosłym obywatelem i możesz pracowac, studia nie sa obowiazkowe i studiowac mozesz kiedy chcesz, nawet jako 40 latek nigdzie nie jest napisanr ze ty musisz studiowac swiezo po odebraniu dowodu osobistego
@userrrr: spytałem o to czy jesteś kobietą, bo to one lubują się w zarzucaniu mężczyznom niedojrzałości, gdy ci chcą zadawać się z młodą, atrakcyjną dziewczyna (gdy same już mają +/- 30). 20 lat to nie dziecko, nie przesadzajmy, tym bardziej, że mówimy tu o osobie pracującej, a nie siedzącej w domu.
@Ulfric_Stormcloak: Nie, prawnie jesteś dorosły od 18 r zycia od tego czasu jesteś dorosły, a rodzice nie muszą Cie utrzymywać (każdy sąd to potwierdzi), którzy wykorzystują swoich biednych staruszkòw przez tyle lat raz ze sobie robia krzywde, bo zamiast zdobywac doświadczenie zawidowe to nic nie robia, a dwa wykorzystują swoich biednych rodziców, oni juz nie maja obowiązku lozyc na Twoje wyksztalcenie po 18 r zycia, odebrales dowod i mozesz