Wpis z mikrobloga

Pavlov jest tak fenomenalną grą, że jaram się jak dzieciak. Strasznie mi się podoba, że community na PSVR2 jest mega miłe wobec siebie i nie ma jeszcze tryhardowania i sweatów typowych, bo nikt za bardzo nie ogarnia XD
Jestem też zaskoczony ile osób korzysta z voice chatu. Dziś miałem lobby z angolami i było naprawdę śmiesznie.
Polecam te gierkę. Kozacka. Szczególnie tryb Search & Destroy.

#psvr2 #psvr #vr #wirtualnarzeczywistosc #gry #sony #ps #ps5 #konsola #technologia #pavlov
  • 16
@majkkali: to z Tobą się chyba kłóciłem o GT i Horizona aż wylądowałem na czarnej liście? XD?
Odnośnie Pavlov zgadzam się, system seller, świetna gra ;)
Poczekaj aż przyjdzie The Walking Dead, to Cię zmiażdży :)
jak radzisz sobie z motion sickness, pojawia się u ciebie

@jasak00: Tak. Pierwsze pare sesji z VRem to mocno mnie to łapało. Po prostu jak czujesz, że cię kręci w brzuchu to przestajesz grać i odczekujesz kilka godzin i znowu próbujesz. Już mam za sobą kilka dłuższych sesji (2h+) i wczoraj jak grałem to w ogóle prawie nie czułem tego motion sickness już. Ewidentnie z czasem przechodzi :)
dla mnie również tylko chyba powinno powstać osobne akcesorium w postaci pada w kształcie pistoletu. Bo celowanie za pomocą dwóch padow to trochę lipa

@Megasuper: zgadzam się. Mam nadzieje, że powstanie szybko takie coś. Na questa chyba jest to nie widzę problemu, żeby tu było też.
@majkkali: The Walking Dead na PSVR 1 to moim zdaniem najlepsza gra jaka powstała na tamtą konsolę.
Aktualnie z tego co mam to nie wyróżniam się upodobaniami, Pavlov, RE to moje ulubione gry. Będę kupował następne przy premierach więc dam znać :), choć najpierw sprawdzam komentarze na Reddicie :,p dlatego nie kupiłem Kayak, No Man Sky, czy Star Wars bo miały kiepski feedback :)
Najbardziej czekam jednak nie na gry tylko
@Ktore_to_juz_konto: jest wyjaśnienie. Musisz tutorial odpalić. Tam wszystko jest krok po kroku wyjaśnione.
A z takich rad jeszcze to polecam włączyć autosprint w opcjach (jak bierzesz broni na dół to automatycznie zaczynasz biec).