Wpis z mikrobloga

Ucz się synek ucz.
Miej dobre oceny, zostań inżynierem, będziesz chodził w garniturze do pracy to zobaczysz ile dziewczyn będzie za tobą się uganiać.
Każda dziewczyna chciała by mieć takiego dobrego, wykształconego i mądrego chłopaka.
Panny się będą kolejkami do ciebie ustawiać jak im opowiesz co się uczyłeś na tej politechnice.
Ale synek najpierw NAUKA a później przyjemności!
Na dziewczyny i imprezy jeszcze masz czas! Ty masz się uczyć a nie łazić po dyskotekach dla patologii!
CO o tobie sobie pomyśli jakaś dziewczyna gdy cię pijanego zobaczy?!!! Żadna dziewczyna nie chciała by takiego!
#przegryw #blackpill
Mezomorfix - Ucz się synek ucz. 
Miej dobre oceny, zostań inżynierem, będziesz chodzi...
  • 97
@gnomol: Wygląd daje pozytywne pierwsze wrażenie. Ale moim zdaniem najważniejsze jest wysokie poczucie własnej wartości. Mimo dobrego wyglądu, przez pierwsze 20 lat życia byłem traktowany jak śmieć przez całe społeczeństwo. Dla porównania miałem kolegę, który był moim przeciwieństwem. Faktycznie przez zły wygląd na początku był traktowany w danej grupie z politowaniem, ale był tak dynamiczny że go później wszyscy lubili i się go słuchali. Nie bez powodu w wielu śmiesznych filmikach
@Variv:

Nauka w szkole coś realnie daje tylko jeśli biologicznie ktoś jest zdolny

Coś w tym jest. Ja nigdy nie miałem problemów z nauką a w szkole nic się nie uczyłem, a gdy chciałem i się coś pouczyłem to dostawałem lepszą ocenę od tych co ryli po nocach. Ponadto wielu kujonów umie nauczyć się regułki na pamięć ale nie rozumie tego czego się nauczyli i nie wykorzystają tego w praktyce. Moim
@Mezomorfix Bredzisz chłopie. Brzydal nie ma dowodu społecznego. Uwierz mi ja też byłem lubiany, zapraszany na imprezy.
Jednak jak wyglądasz jak gówno to nawet jak czujesz się super w swojej skórze, to i tak zawsze ktoś ci przypomni, gdzie jest twoje miejsce. Zawsze będziesz nie w typie dla kobiety. Jedyny plus tego , że masz social skille, to raczej taka dziewczyna z tobą zatańczy, ale to wszystko.
Dzięki umiejętnością socjalnym masz jako
Dla normika z wyglądem 6/10 dobre oceny mogą zwiększyć jego atrakcyjność


@HeavyMagicMissle: Ciężko powiedzieć. niby tak bo pokazuje że nie jest tępakiem, ale mimo wszystko tępy seba z dynaminą i poczuciem humoru masakruje nudnego kujona nawet jeśli ten lepiej od niego wygląda.

atrakcyjność zwiększy chyba tylko 100 milionów na koncie - w sensie ktoś da mu dupy, żeby na nim zarobić.


100% racji.
@gnomol:

Brzydal nie ma dowodu społecznego


Zależy jaki brzydal. Moim zdaniem zerowe powodzenie u kobiet ma gość który jest brzydki + mała ilość teścia we krwi np brzydki babyface, niska maskulinizacja twarzy i caiła, czyli taki typowy wysoki, chudy, pryszczaty nerd. Ze wzrostem to sam nie wiem bo niski jednak nie wzbudza respektu, ale nie każdy, czasami niski potrafi mieć powodzenie.
Natomiast brzydki ale męski będzie ruchał.
@Mezomorfix @gnomol Powiedzmy, że ja nie jestem jakiś zamknięty w sobie i często gęsto w grupie dużo mówię, czy przejmuje inicjatywę, ale zdarza się, że ktoś mi potem powiedział, że zwłaszcza kobiety mnie obgadują za plecami tekstami w stylu "ale on ma okropny ryj" (jestem obiektywnie 2/10) albo, że "ale on gwiazdorzy", najmilsze co usłyszałem to, że jestem ok, ale niski (179 cm).

Z drugiej strony jakbym był bardziej zamknięty to moje
@Eteres: sama nauka jest dobra, pod warunkiem że masz do niej predyspozycje i nikt ci jej nie wmusza.

Gorzej gdy sam w środku siebie zdajesz sobie sprawę z tego że nie jesteś żadną jednostką wybitną, a całe twoje otoczenie na siłę próbuje zrobic z Ciebie członka mensy. Wtedy można ześwirować.