Wpis z mikrobloga

Mam was dość psiarze. Nie potraficie się dostosować do społeczeństwa, wydaje wam się że wszystko wam wolno i że każdy będzie się zachwycał waszym pchlarzem. Wchodzicie z nimi do sklepów które mają zakaz, wpychacie się już nawet do restauracji, na place zabaw (u mnie w mieście jest zakaz wprowadzania psów na place zabaw), naruszacie granice innych ludzi i jeszcze myślicie że jesteście fajni. Nie jesteście i wasz kundel też. Zacznijcie szanować innych ludzi i ich prawa. #bekazpodludzi #bekazlewactwa #pokazpsa #psiarze #patologia
  • 13
@DrCieplak: Najgorsze jak wchodzą z nimi do sklepu, mala zabka jak są już 3 osoby to ciasno i nie ma jak przejść i jeszcze wchodzi któryś z wielkim #!$%@? kundlem, pomijam to że nie wchodzi się wgl do sklepu z psem
@Sansiwiera: Jest takie coś u mnie w mieście zarówno na miejskich i osiedlowych placach zabaw jest regulamin i jest tam m.in. zakaz picia alkoholu na placu zabaw, zakaz wprowadzania psów na plac zabaw, zakaz palenia na placu zabaw. Psiarze jak zwykle negują rzeczywistość. Tak samo jak wchodzą z psem do sklepu gdzie na wejściu jest zakaz wprowadzania psów.
@enhansa: Swoją drogą nie mogą tego kundla na 10 min zostawic w domu? Tak samo w hotelu bo niestety hotele już standardowo akceptuja psy - schodzi taka para na 20 min na śniadanie i biorą ze sobą psa. Bo się tragedia stanie jak pies zostanie te 20 min w pokoju.
@Sansiwiera: Nawet gdyby tak było to ustanowiono taki regulamin z jakiegoś powodu. Komuś to może przeszkadzać. To się nazywa empatia. Chcecie już wszędzie pakować się z tymi swoimi psami, jeszcze proponuje brać je na basen albo do kina.
@Sansiwiera: Nielegalne to jest puszczanie psa bez smyczy, kagańca i kontroli też, ale psiarze zwracają tylko uwage na swoje prawa a nie obowiązki. Pilnujcie swoich śliniących się i srających gdziekolwiek bydlaków i sprzątajcie po sobie!

@DrCieplak Też mnie psiarze wkurzają, pies jako prymitywne wytresowane bydle lgnie do człowieka a prymitywy lgną do psów, niektórzy ewolucyjnie zatrzymali się kilka tysięcy lat temu.