Wpis z mikrobloga

Ostatnio myślę o tematycznym portalu/forum - miejscu, gdzie można by zebrać najciekawsze informacje do kupy, dodawać jakieś „artykuły” np. @DEJW88 czy @maly_ludek_lego napisali kilka fajnych postów, ale weź to teraz znajdź. Generalnie czasem jak coś wrzucam na wykop jakiś przetłumaczony artykuł, to mimo, że 80% roboty robi tłumacz, a ja jedynie korektę to mimo wszystko jest to czasochłonne, a na drugi dzień zazwyczaj znika z widoku, a po tygodniu, żeby coś odkopać to krew zalewa, nawet ostatnio dla znajomego czegoś szukałem no dramat. Generalnie to poczyniłem już pewne kroki w tym kierunku, ale z drugiej strony jest to trochę roboty, dlatego teraz pytanie, czy warto, czy jest to potrzebne i czy byliby ktoś chętny do pomocy?

#ufo #uap #ufonapowaznie #kosmos
  • 27
@maly_ludek_lego: Pisz to opublikujemy pod moim nazwiskiem, mnie nikt w instytucie nie będzie za to piętnował.( ͡° ͜ʖ ͡°) A swoją drogą to trochę dziko, że musisz się obawiać ujawniać swoje zainteresowania. Współczuje.
@maly_ludek_lego: W fajnym instytucie, nie oczekujesz chyba, że na tym etapie powiem gdzie pracuję? U Ciebie piętnują zainteresowanie UFO a u mnie wstyd przyznać, że ma się konto na wypoku( ͡° ͜ʖ ͡°) Pisz artykuły, jeśli pozwolisz to chętnie rzucę okiem. Co do badań Avi to jesteś większym optymistą niż ja.