Wpis z mikrobloga

Ej oni serio myślą że dzięki Kałowni ludzie nagle zaczęli interesować sie legislacja i zasubskrybowali kanał sejmowy aby śledzić wprowadzanie jakiś nudnych ustaw i że nie są to ludzie którzy przerzucili z patostreamow którzy oglądają to dla "dymow" i że wcale nie podnosi to poziomu demokracji tylko wznieca większą polaryzację?

Btw. Pamiętam jak fajnopolactwo śmialo się z TVP World że 5 osób ogląda to na żywo a okazuje się że ten kanał ma już prawie 0.5 mln subskrypcji i codziennie jakiś materiał przekracza ponad 100 k wyświetleń

#bekazlewactwa #4konserwy #lewackalogika #fajnopolactwo #konfederacja #holownia #polityka
ziemba1 - Ej oni serio myślą że dzięki Kałowni ludzie nagle zaczęli interesować sie l...

źródło: temp_file2538270514236353731

Pobierz
  • 34
@onucoutkajpysk: lewactwo zaraz wam z lodówki wyjdzie XD Wszędzie lewacy xD


@jankes83: Tak, tak. problem jest taki, że to WY widzicie wszędzie onuce, trolli mateckiego itp. To według Was wszyscy mający inne zdanie niż Wy są zli, niedobrzy i należy ich eliminować z życia publicznego. I to wasze słynne: NIE MA TOLERANCJI DLA WROGÓW TOLERANCJI REEEEE. To jest takie XD, że głowa mała. Czy jak gadać o swojej tolerancji, jednocześnie
@jankes83: Tak, tak. problem jest taki, że to WY widzicie wszędzie onuce, trolli mateckiego itp. To według Was wszyscy mający inne zdanie niż Wy są zli, niedobrzy i należy ich eliminować z życia publicznego. I to wasze słynne: NIE MA TOLERANCJI DLA WROGÓW TOLERANCJI REEEEE. To jest takie XD, że głowa mała. Czy jak gadać o swojej tolerancji, jednocześnie nie stosować sie do własnych poglądów.


@onucoutkajpysk: O czym ty tu
@ziemba1: Aha, merytorycznie i w punkt jak zwykle xD

A w praktyce jest tak że takim jak ty trzeba potem tłumaczyć projekty ustaw, bo powielacie fejki które wrzuca Konfederacja czy jakieś ściekowe media. Ale rozumiem, bycie zainteresowanym to coś zasługujące na pogardę w twoich oczach.

+ cięte riposty to przecież pożywka dla Konfederatów, ile to ja razy widziałem już tutaj "ktoś tam masakruje, ktoś tam ostro o lewakach" i temu podobne?