Wpis z mikrobloga

Dostałem questa by zabić smoka w 3city, a jako że ostatnio nie było mi z #gdansk po drodze, to postanowiłem wykorzystać ten fakt, że skoro i tak tam jadę, to postawie wszystko na jedną kartę i poszukam jakieś cichodupodajki.

Kupiłem więc VIPa na datezone i się zaczęło.

Napisałem do 27 dziewczyn z ofertą 600-800zł za spotkanie + do 16 dziewczyn normalnie zagadałem bez oferowania pieniędzy.

Po tygodniu zero odzewu a jutro muszę już jechać. No, także pamiętajcie: Życie to scam. A ludzie to NPC'ty z zepsutym skryptem.

#divyzwykopem #tinder #p0lka #rozowepaski #niebieskiepaski #seks #takaprawda
  • 26
@Pralko-suszarka: Bo takich ofert one dostają regularnie od zwykłych biedaków którzy chcą się dowartościować. Jak chcesz znaleźć cichodajkę to musisz rozpoznać potencjalną po profilu a następnie zagadać i subtelnie zaproponować. Ja się w to nie bawię a miałem propozycję że jak ją zabiorę na wakacje to będzie non stop uprawiała ze mną seks (podziękowałem).
Bo takich ofert one dostają regularnie od zwykłych biedaków którzy chcą się dowartościować.


@damianooo8: tak, od biedaków dostają oferty 800zł xD

Jak chcesz znaleźć cichodajkę to musisz rozpoznać potencjalną po profilu a następnie zagadać i subtelnie zaproponować.


@damianooo8: Jezu co to za bzdura, to nie tinder. Na datezone/erodateto ludzie bezpośrednio walą nawet w opisie czego szukają mówiąc wprost o co chodzi.

Ja się w to nie bawię a miałem propozycję
tak, od biedaków dostają oferty 800zł xD


@Pralko-suszarka: Inteligencją to ty raczej nie grzeszysz, za to jesteś pierwszy w kolejce do szydzenia.
Proponują hajs bo dzięki temu otrzymują zainteresowanie od kobiet, którego nigdy by nie otrzymali w zwykłej rozmowie/relacji. To że proponują nie oznacza że dochodzi do spotkania. Na portalach stricte sponsorkich co drugi profil dziewczyn zawiera narzekanie że faceci zrywają kontakt gdy przychodzi do spotkania.
Proponują hajs bo dzięki temu otrzymują zainteresowanie od kobiet, którego nigdy by nie otrzymali w zwykłej rozmowie/relacji.


@damianooo8: idioto, nawet oferując pieniądze nie dostajesz zainteresowania od nich ()

Na portalach stricte sponsorkich co drugi profil dziewczyn zawiera narzekanie że faceci zrywają kontakt gdy przychodzi do spotkania.


@damianooo8: Aha, i co robią z tym faktem? XD Co ja mam zrobić z tym faktem? Skoro szukają facetów za