Wpis z mikrobloga

@In_thrust_we_trust: jak chcesz progresowac w stronę liczby powtórzeń, to rób dużo powtórzeń, nie zawsze 20 ale często np. 10 czy 13
a przy okazji, jeżeli masz nadwagę (tego oczywiście nie wiem) … to wiesz co robić :)
  • Odpowiedz
z 20 na 30 kg za duzy skok. Jesli chcesz isc w wiekszy ciezar, to trzymaj sie tych 5-6 powtorzen w serii, zwiekszaj ciezar stopniowo, gdy nie masz sily na skonczenie serii to brakujace powtorzenia dobij negatywami z ciezarem. dodatkowo proponowalbym, aby na sam koniec dobic max powtorzeniami bez obciazenia bo na pewno zostaje jakis zapas
  • Odpowiedz
@In_thrust_we_trust: zawsze sam się zastanawiałem nad tymi negatywami, ale nigdy nie próbowałem. Możesz spróbować i dać znać za pare tygodni XD

Generalnie to najsilniejsi lifterzy z Francji czy te wszystkie #!$%@? ruski ruski stosują podciąganie z pauza albo z gumami/łańcuchami żeby utrudnić końcowa faze.
Sticking point w podciaganiu to zawsze u każdego będzie końcówka, nie ma chyba takiej osoby, która miałaby problem z wystartowaniem, a dociagalaby na luzie brodę XD

Ja
  • Odpowiedz