Wpis z mikrobloga

Uwaga na pregabaline. Pisałem to już kiedyś ale lekarze palą chuya że to nie uzależnia a odstawka jak opioidy. Ja biore już 3 lata 300 mg i jak skończyły się tabsy myślałem że się przekręce. Depresja wlatuję na pełnej, kości i mieśnie bolą fest dodatkowo lęki i derealizacja. Chuy wie co się dzieję jakaś otchłań pełna paranoi.
Niesamowiecie poyebany lek nawet niskie dawki dają takie efekty przy odstawce.
#depresja #nerwica #narkotykizawszespoko #medycyna
  • 10
@CloudNine: Brałem to z 2 lata temu 300mg/d, po czasie robi się tolerancja i nie ma sensu dalej brać.
Pregabalina to się nadaje do doraźnego brania na jakieś stresujące sytuacje, ale tez nie za dużo, bo pamięć mocno się #!$%@?.

Teraz od czasu do czasu #!$%@? 1g pregi dla chillu, tylko branie doraźne albo rekreacja.
@CloudNine: a ja jadłem pregę pół roku różnie okresowo po 450 mg, 300, 150, 75, potem co dwa dni przez parę dni i koniec, żadnych objawów odstawiennych nie miałem. Jakbym nagle zszedł z 300, to może, ale tak to nie miałem żadnych problemów. Fenibut też, jak kupowałem, to 25 g w tydzień przerabiałem i przestawałem. Też nie czułem, żeby mnie #!$%@?ło na łopatki. Może mam takiego farta, bo działanie normalnie odczuwam.