Wpis z mikrobloga

tych młodych nie traktować jak debili, bo to jednak trochę inny agregat niż typowy, pisowski beton


@mickpl: oj zdziwiłbyś się ile młodych osób na wsiach i żyjących z 500+ młodych rodziców leci na takie bajki
@mickpl: W sumie tylko to odróżnia PIS od PO w kwestach programowych że ci drudzy nie mają w zwyczaju realizowania tego co obiecali przed wyborami. Niemniej Tusk obierając kurs na ściganie się na socjal z karakanami właśnie dał im 3 kadencję brawo xd.
@ewolucja_myszowatych:
pięknie #!$%@?. Socjalistycznego szaleństwa ciąg dalszy. I na kogo w tym chlewie głosować ma normalny człowiek!?
Pisiory od 7 lat mordują gospodarkę i to co pracujacy ludzie budują w trudzie przez te wszystkie lata, platforma jak widać idzie w tym samym idiotycznym kierunku, konfa to śmierdzące ruskim penisem onuce a lewicy nawet nigdy nie brałem pod uwagę zdjęcia zandberga pod czerwonym sztandarem w koszulce z che-fujarą tłumaczą mój stosunek do
Heroina340 - @ewolucja_myszowatych: 
pięknie #!$%@?. Socjalistycznego szaleństwa ciąg...

źródło: Q-VNMOVP_400x400

Pobierz
@dziadolek1: dobra nie popłacz się cipo. Sam głosowałem na konfe, ale odkąd korwin #!$%@? głupoty typu: "morderstwa w buczy to inscenizacja Ukraińców" to już wiem po której oni stoją stronie. Jakby Dziambor, Mentzen i kilku innych najnormalniejszych odbiło od tych ruskich agentów i założyło swoją partię to bym może na nich zagłosował. A tak to niech spie**alają.
@Heroina340: no i legancko, ja nadal bede na nich glosowal, bo pis peło i inne nowoczesne mojego glosu nie potrzebuja - dostana sie tak czy srak
a Konfa moze cokolwiek zdziala, tak - nadal sie ludze, bo nie ma innej partii, ktora moglaby tam wejsc