Wpis z mikrobloga

Trochę się boję mówić komukolwiek, że biorę leki na choroby psychiczne. Zażywała ludzie mówią, że biorę narkotyki. Ale obecnie biorę tylko pregabaline. Ona mnie do życia jakoś pobudza. Od razu ludzie wydają na mnie wyrok, a niektórzy od razu, ze będę pp tym gruba (zwlaszcza mężczyźni) ale no waga w normie. Ale jak mówię, ze pregabaline to jie narkotyk to odbijają piłeczkę, ze dla niektórych piwo to nie alkohol. Ogólnie jestem abstynentką i nie palę papierosów, ale staram się prowadzić higieniczny tryb życia. Ehhhh.
#leki #depresja #smutek #nerwica
  • 13
@Vermeerrr tak się dobrych kolegów albo przyjaciół poznaje. Ci jebnieci cie zaszufladkuja jako cpuna albo świra a ci prawdziwi zrozumieją ze masz problem i z nim walczysz właśnie przez branie leków. Generalnie lepiej się nie chwalić takimi rzeczami z ludźmi którym nie ufasz bo istnieje niestety nadal taki mit że człowiek który bierze leki to bóg wie jaki świr. Sam to przeżyłem na wlasnej skórze i chociaż poznałem się na niektorych.
@Vermeerrr To od tego się grubnie? #!$%@? to już wiem czemu przytyłem xdd Neurolog mi to przepisał jako przeciwbólowo, dobrze że na moją prośbę zmniejszyłem dawkę do 150 zamiast 300.

Co do Twojego wpisu, najlepiej nie mówić jakie tabletki stosujesz, bo nie zrozumieją. Ludzie się boją farmakologii xdd Każda tabletka to zło wcielone.
@Kocurovsky: Dla atencji. Przecież to różowa. xD
Ja toleruję atencję Mirabelek tylko wtedy jak robią coś ciekawego, jakieś obrazy, szydełkowanie, rośliny, spawanie... Bo takie #!$%@? to jest jakieś nieporozumienie.
@Vermeerrr: Ogólnie w Polsce znaczna część społeczeństwa to toksyki, i przyczepią się do wszystkiego dosłownie. W taki sposób walczą ze swoimi frustracjami. W towarzystwie takich nie możesz mówić o swoich trudnych sprawach.