Wpis z mikrobloga

@kimunyest95: Podróże są złe? Przecież chyba każdy chciałby se gdzieś czasem pojechać? Zwiedzać miasta albo góry, plaże itp. Nie mów mi że Ty nie. Gdybyś miał pieniądze i czas to nie wyruszyłbyś gdzieś gdzie jest ciepło, robić to co lubisz i nie pracować ?
Netflix większość seriali to chłam ale ma też sporą dawkę bardzo dobrych filmów, klasyków które są warte obejrzenia dla każdego kto nie widział.
Świecenie doopą to współczesny
@solo_living_yolo: Da się zauważyć że my polaki biedaki dzielimy się na takich którzy pół roku oszczędzają na wycieczki, kosztem innych wyrzeczeń lub zamiast czegoś, druga połowa nie jedzie bo woli coś za to kupić: nowy sprzęt, kompa, konsole, auto, pralkę itp. niż to przehulać w lecie.
Jedni mówią - lepiej być niż mieć, inni - lepiej mieć niż być. Niewielka ilość jeździ i ma, wiecej ma gówno i nigdzie nie jedzie.
@arinkao tu masz rację: zawsze jak mam do wyboru wycieczkę lub coś sobie kupić np auto czy coś to wybór prosty. Jak byłem gdzieś służbowo to wiadomka że fajne widoki, śródziemnomorskie morze i super kuchnia. no ale życie p0laka z klasy średniej (bo tak 5k na rękę to klasa średnia już xD), to sztuka kompromisu xd Jakbym zarabiał np 50k to bym i miał i był ( ͡º ͜ʖ͡
@arinkao: podróże nie są złe, nic z tych rzeczy. Odniosłem się do obecnie popularnego "podróżowania", gdzie chłop musi zabierać kobietę na egzotyczne wycieczki, żeby broń Boże nie odstawała od swoich instagramowych idolek. Podróżować lubię dużo bardziej, niż ci się wydaje. Z tą różnicą, że jak gdzieś jadę to wyciągam jak najwięcej kulturowo, historycznie, a nie leżę plackiem na plaży w All Inclusive.