Wpis z mikrobloga

@polskie-k0rpo: czyli chcesz mieć cichą myszkę najlepiej kurę domową, która całymi dniami siedzi w domu to mała szansa że zdradzi. To w Tobie jest problem, bo jeśli będzie chciała zdradzić to i tak zdradzi bez względu na to jak krótko będziesz ją trzymał. Problem z Tobą w sensie, że szukasz myszki ze względu na złe doświadczenia w związkach. Zdrada to zdrada i nie zamierzam jej usprawiedliwiac bo i po co.
MA MĘSKICH PRZYJACIÓŁ


@LonNon:
ojj tak byczq +1
Związałem się kiedyś z moją przyjaciółką, która miała w większości samych kolegów.
Jak się tak zastanowiłem to niemal na każdym spotkaniu się całowaliśmy i z tego co mi mówiła to nie byłem odosobnionym przypadkiem. Do tego lubiła poznawać nowych ludzi, na przykład na koncertach, miała ponad tysiąc znajomych na facebooku, flirtowała z wieloma typami itd itp.
Taka osoba będzie zawsze czegoś szukać u
@Yenn_z-Wyspy7Slonc: nie, po prostu nie chce już więcej #!$%@?ętej która w życiu przeżyła zbyt wiele i potrzebuje zbyt mocnych wrażeń by co kolwiek docenić. nie chce więcej kobiety dla której szczęście równa się ciągła przyjemność i zachcianki. nie chce typiary która mi mówi że chce iść do swingers clubu i czy pójdziemy razem. jak tobie się takie jazdy podobają to sobie z taką żyj. a co do tego czy szara myszka