Wpis z mikrobloga

Ehh pamiętam za dzieciaka że gdy w rogu ekranu pojawiał się ten trójkącik z 16stką to można było liczyć na widok gołych cycków w filmie. Ale jak teraz o tym myślę to trochę mi smutno bo ktoś kto wymyślił ten system oznaczeń wiekowych uważał że widok gołych cycoli jest dla przeciętnego 16latka zupełną normą, a ja mając 23 lata nigdy nawet nie rozmawiałem z dziewczyną czy nigdy nie trzymałem żadnej za rękę. Odstrzelcie mnie błagam
#depresja #samotnosc
źródło: 1191px-Polish_tv_rating_system_16.svg
  • 17
@Glock17: Tu nie ma co strzelać. Byłem w tym miejscu gdzie Ty. Może nikt Ci w zyciu tego nie powiedział ale jesteś najważniejszą osobą w swoim życiu. Nie wiem jak bardzo w #!$%@? jesteś czy głównie się użalasz nad sobą ale start jest zawsze taki sam. Dyscyplina. Zacznij od ścielenia łóżka rano, codziennie przez tydzień. Pozniej dodaj mycie zębów. Później dodaj robienie jajecznicy. Czasem się #!$%@? to zacznij od nowa. Po
@SupreminTHC proste - nawet tak prosta czynność wprowadza w życie pewien porządek i stabilność. Masz posłane łóżko, więc wszystko gra, jesteś bezpieczny, możesz spokojnie myśleć o innych rzeczach.

Brzmi to śmiesznie i naiwnie, ale tak to działa i nieważne, czy rzecz dotyczy posłanego łóżka, pełnej lodówki, bieżącej wody i prądu, czy czegokolwiek innego, czego nawet nie zauważamy na co dzień. Ale od łóżka najłatwiej zacząć zmiany.