Wpis z mikrobloga

@jagodowy_krol: w Gdańsku to wygląda w ten sposób, na tym akurat nie ma, ale na tej „liście” jest czasem napisane „rower. Ale fakt, trzeba wiedzieć, a koniec końców bezpieczniej jest jechać buspasem, niż środkiem drogi, gdzie może i bus nie wyprzedzi z prawej bo nie ma miejsca, ale za to samochód po normalnym pasie też nie
Pobierz Nieznany - @jagodowykrol: w Gdańsku to wygląda w ten sposób, na tym akurat nie ma, al...
źródło: 3176382-Najdluzszy-buspas-w-Gdansku-funkcjonuje-na-Podwalu-Przedmiejskim-Ma-1150-metrow
a koniec końców bezpieczniej jest jechać buspasem, niż środkiem drogi


@Nie_znany: dla mnie to jest patologia. Bezpieczniej jest jechać niezgodnie z przepisami, bo jakiś biurokrata nie rozumie, że na tej drodze mogą poruszać się pojazdy typu rower. Więc ja muszę świadomie złamać przepisy i jechać tak, abym mógł być bezpiecznym, mimo, że to grozi mandatem, nawet nie wiem ile.
Ale tak, zgadzam się z Tobą też bym jechał buspasem. W sumie
to szukam dróg wzdłuż których NIE MA DDR bo


@jagodowy_krol:

To chyba standard. To samo robię u siebie. Wyszukuję dróg bez ddr bo to jest masakra, nie dość że przeznaczone do prędkości 10km/h to jeszcze cale zasyfione. Lepiej jechac w innym kierunku. Niestety jeden kierunek zrobili mi 10km ddra i jest masakra, pelno gałęzi, kamieni, piasku a i szkła w wioskach, do tego co czyjas posesja to obniżenie i krawężnik 3cm,