Wpis z mikrobloga

Panowie, potrzebuje waszej pomocy, szukam pracy w Holandii. szukam jakichś protipow stronek zaznaczam ze nie mam żadnych jakichś zajebistych uprawnień i skończone dwie klasy technikum XD jest ktoś kto tam pracował, ktoś kto coś wie, co może coś doradzić
#praca #holandia
  • 13
@HondaCivic: zadzwoń do ruigroka, pracowałem tam dwa lata i było wszystko zawsze git. Bazę mają pod Amsterdamem. Zapisz nazwę i usuń posta, nie chce żeby zaraz tam wydzwaniali miliony.
Btw, jak wszystko skorzystasz to stawiasz piwo ^^
Nie zgadzaj sie byc kierowca, bo to slaby interes na agencji, no i jedz do sprawdzonej agncji, gdzie ktos byl, a nie jakiejs agencji krzak. Mozesz tu popytac tez na wykopie. Postaraj sie miec jakies pieniadze, przynajmniej tyle, ze jak cos nie wyjdzie zebys mial za co wrocic. Jedzenie ogarnij przynajmniej na pierwszy tydzien, bo nie wiadomo gdzie trafisz.
@macjaos: u mnie też.
Odpowiadając zwięźle - robiłem na kwiatach, z początku przy taśmie, rzadziej na palecie jeśli był deficyt ludzi, potem już na kontroli jakości. Z początku wiadomo, dostajesz minimum, na kontroli dostawałem już coś tam więcej, ale nie były to jakieś miliony, koło 1€ wiecej, do tego wpadały bonusy gdy się realizowało cele itd. hajs zawsze na czas.
Zakwaterowanie jak chcesz - mozesz mieszkać w bardziej surowych warunkach i