Wpis z mikrobloga

Też Wam się rozmazuje obraz w PlayStation vr2? Wygląda tak jakby soczewki były brudne. Wyczyściłem soczewki gogli pod światłem, szkła okularów tak samo - nie widać żadnych smug. Zakładam, a tu dalej to samo, najgorzej to widać w menu PlayStation (biały guzik rozlewa się na boki czarnego tła, regulacja soczewek nie pomaga). Od początku tak mam, czy to może być spowodowane astygmatyzmem?

#playstation #playstation5 #ps5 #vr #psvr #psvr2
  • 24
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Victoremque: noszac okulary nic z tym nie zrobisz, zamow sobie soczewki do tego i tyle.
takie rzeczy to sie zalatwia po prostu blizszym zalozeniem soczewek do oczu i wypoziomowaniem ich (ja to wogle najlepiej widzialem w htc vive kiedy soczewki dotykaly prawie oka) a ty tego uzywasz przez 2 soczewki i zepsute oczy
  • Odpowiedz
  • 0
@twardy_kij Kiepsko widzę w szkłach kontaktowych (szczególnie kąty) szkoda że jeszcze nie doszli do korekcji wady wzroku w sprzęcie VR - pewnie dałoby się to jakoś zrobić, byłbym nawet w stanie więcej zapłacić za taką opcję.
  • Odpowiedz
@Victoremque: no to juz musi byc kwestia optyki ale rozumiem ze wiecej z tym pier... niz to jest warte, trzeba by budowac jakies teleskopy albo od razu zmienic na soczewki zamiast dodawac dodatkowe na wierzch. czy bedzie lepiej z tym to nie wiem, w kontaktach pewnie skaczesz po tych fresnelach i sie 2 soczewki miedzy soba przesuwaja, moze jakby byly na sztywno to by przestaly
  • Odpowiedz