Wpis z mikrobloga

@Given: Przecież on ma rację. Bo w Polsce to jest jak z chlaniem whisky czy wina - na hejnał i do porzygu. Ekskluzywne potrawy będą szamane jak schabowe. Wszystko nie tak. Psucie idei i konwenansów, usprawiedliwianie pozerstwa, szlachetne skąpstwo. Nie ma nic złego w LPG, zło jest w tym że (bywa) montuje się do aut które zostały stworzone by przepalały cysterny benzyny czy ropy, by ryczały V8 w niebogłosy, ewentualnie by
@Operator_imadla:

Nikt tym w teren jeździł nie będzie. Sens 3 osi jest taki, żeby było dodatkowe podparcie z tyłu. W przeciwnym razie ogromny zwisa tylny z ładunkiem odciążałyby przednie koła i ciężko byłoby kierować - możliwe, że podczas przyspieszania stawałby dęba - brak kontroli nad pojazdem.
zło jest w tym że (bywa) montuje się do aut które zostały stworzone by przepalały cysterny benzyny czy ropy,


@eeehhh: Bo ty tak uważasz? :) Ciekawe. Myślałem, że lpg montuje się po to BY OSZCZĘDZAĆ.

by ryczały V8 w niebogłosy


To na LPG już nie ryczy?

ewentualnie by podwoziły gwiazdy na czerwony dywan


W szczególności 20 letnie auta będą woziły w PL na czerwony dywan ( ͡° ͜ʖ ͡
@piwakk: To sobie #!$%@? kup Raptora czy dwie sztuki Maserati Quatroporte i też tam włóż butlę BO OSZCZĘDNOŚĆ.

Podkreślam, nigdzie na świecie nie ma tego trendu co w Polsce, no ale wiadomo, biedę trzeba sobie usprawiedliwiać. Kup auto za 300k, nie miej kasy na benzynę #fucklogic Póki co ciesz się, że 2 producentów na krzyż wypuszcza ostatnie sztuki MPI w podstawowej wersji, bo do zwykłego TSI już nawet nikt normalny gazu
@eeehhh: Popatrz ile stacji LPG masz u nas, a ile w innych krajach.

Kup auto za 300k, nie miej kasy na benzynę


xD Widzę, że nie możesz pojąć, że ktoś woli tankować za połowę tego co ty. No trudno.

do zwykłego TSI już nawet nikt normalny gazu nie zakłada xD


Ależ zakładają, ale ci co dużo jeżdzą. Bo TSI palą na tyle mało, ze średnio opłaca się zakładać.
@piwakk:

Popatrz ile stacji LPG masz u nas, a ile w innych krajach


No ile, dawaj wyniki. Wszystko Poza Polską, Rumunią i Turcją. Wlicz też CNG montowane do autobusów w Szwecji. Podaj też dystanse między stacjami LPG na zachodzie. Jedziesz.

ktoś woli tankować za połowę tego co ty


Jakbym miał kasę to bym się nie przejmował tym, ile litrów czegokolwiek mam spalić. Ale tu jest właśnie ta mentalna bariera stworzona z
@eeehhh: No to sobie szukaj ile masz stacji. Jest ich po prostu mało.

Ci co dużo jeżdżą, biorą diesla, geniuszu.


Nie, nie jest tak. Masa ludzi bierze benzynę. Popatrz, na placu mieliśmy Superba 1.4 125 KM. Fura 3/4 lata i miała prawie 200k nalotu. Byłem akurat z nią w ASO Skody i mówię do typka z serwisu, że dziwne, że ktoś wziął PB jak tyle km robi. A on patrzy na
@eeehhh: A co z tego, że flotowa? Przecież flotowe możesz kupić diesle. Ale ludzie biorą benzynę i tłuką nią kilometry... Nie wiem czego nie rozumiesz.
@piwakk: Patrz pan, a ja myślałem że biorą Hummera 6x6 w LPG może już niekoniecznie żeby wozić gwiazdy na czerwony dywan ale żeby żeby jeździć po bułki do marketu, bo i w teren bez sensu. Chyba serio to będzie karawan dla offroadowców xD Całe życie przepalanie benzyny, ale ostatnia droga na LPG xD
No to sobie szukaj ile masz stacji. Jest ich po prostu mało.


@piwakk: a to nie jest tak żę stacji jest mało bo wstawianie LPG do aut nie jest tam popularne? a nie że wstawianie LPG jest mało popularne bo nie było stacji?

Tu trzeba by się zastanowić co było w Polsce pierwsze kult LPG czy stacje z LPG bo wydaje mi się że raczej stacje zaczęły dodawać LPG później i
co jest niby złego w LPG?


@Given:@piwakk nic. Ale to jest wóz który wręcz krzyczy "patrzcie kuhwa biedaki nie mam co robić z pieniędzmi i kupuje totalnie bezsensowne, niepraktyczne duże gówno które co prawda nie jedzie, ale dużo pali" po czym montuje lpg bo jednak nie mam pieniędzy xD