Wpis z mikrobloga

Praca u Pana Janusza Dobrodzieja za najniższą krajową? Wszyscy to znamy..
Załóżmy że uśmiecha się do was szczęście. Dostajecie spadek od przysłowiowej cioci. 400 k w gotówce i 2 mieszkania w stolicy z których masz 5k na miesiąc. Co robisz? Kupujesz kawalerke w stolicy wynajmujesz i idziesz na neet mieszkając u starych czy zmieniasz swoje życie i inwestujesz w jakieś kursy?

#przegryw #neet #pracbaza #kolchoz
  • 6
@Exit99: za 400k kupuję 2 pokojowe (salon i jedna sypialnia) w wojewódzkim spoza top 5 (może Lublin) i żyję jak król za te 5k. Niestety miras trzeba twardo stąpać po ziemi i jedyne na co po swojej rodzinie mogę liczyć to #!$%@? 60k długów po babci, która nie rozumie co to RRSO i z jakiej lichwy słynie Provident.
@Pandillero: "zyje jak krol za te 5k" - zrobiles mi dzien. Naprawde. Za 5k to mozesz zyc co najmniej jak karaluch w Polsce. Najtansze parowki, bialy chleb, oplaty, samochod 15 letni. To jest te zycie jak krol? Smiechu warte jak niewiele potrzeba Polakom.
@attezione: taki jadłospis byłby możliwy jakbym płacił jeszcze 2500 za wynajem ale oczywiście takim jak ty potrzebne są trufle, kawior, drogi alkohol, którego nazwy nawet nie potrafię wymówić, wakacje w toskanii, fura z salonu i ciuchy z vitkaca a jak mam niższe wymagania to jestem śmieciem xD