Wpis z mikrobloga

@Rzewliwy_wykolejeniec: ja Cię rozumiem bo sam w ten sam sposób nie cierpię piłkarskiego Realu Madryt. Ja na ZAKSE patrzę jako ewenement, że co roku zmienia trenera a mimo tego co roku wygrywa, póki co tylko Puchar Polski ale wszystko inne w zasięgu.
@rbk17: Niżej pisałem, że to siatkarski real. To jest jakiś ewenement, są jechani jak leszcze 3/4 seta i nagle jak Real w 93+ LAGA NA RAMOSA DEJ GŁÓWKA WRZUĆ i wygrywają psim swędem XDD a wszyscy już "CZEMPIONS MENTALITY" "ZAKSA NAJLEPSZA" no nie moge tego brac powaznie. Jakby rozwalili JW jak JW wczoraj Resovię to ok zgoda, zamknąłbym ryj. Ale to są etatowi farciarze, ja nie wiem jakiego szamana ma ten
@kasieu: Środek to wyjątek. Był czy jest jeszcze Rejno, to obsadzone. Ale za Janusza czy resztę nie ma nikogo wartościowego w odwodzie. W JW kontuzje ma Boyer to Hadrava gra jeszcze lepiej itd, Ben czy Emi to samo. A ten brodacz na rozegraniu czy Kluth to nie ten poziom i macie więcej szczęścia niż rozumu że mają końskie zdrowie.
@rbk17: nie to szczęście... I filozofia budowania zespołu przy budżecie nie będącym w czubie +ligi, też nie ma znaczenia. Jadą na farcie i sędziowie ciągną za uszy. Ot cała filozofia i życie staje się prostsze ʕʔ