Wpis z mikrobloga

@czarnobialyblog: znajdziesz, tylko będzie podobna wizualnie do ciebie i podobnie nieśmiała. Chcesz atrakcyjną to naturalnie status będzie miała niższy. Ja bym nie chciał atrakcyjnej będąc przeciętny.

Zainwestuj w psychoterapię. Masz 40 lat. Już wystarczy. Już powinno do ciebie dotrzeć w tym wieku, że nie ma sensu się wszystkim spinać. Warto, żebyś miał z kim o tym pogadać
@czarnobialyblog: Czemu potrzebujesz żeby laska zarabiała podobną kasę co ty? Weź sobie jakąś młodą, ładną, uległą z tradycyjnymi wartościami która będzie cie szanować, wychowaj dobrze na matkę dzieci/opiekunkę ogniska domowego i tyle. Chyba, że nie chcesz zakładać rodziny to możesz bawić się w sponsoring i bzikać te ładniejsze (mają #!$%@? charakter, w końcu dają dupy za prezenty i kase).
@AnonimoweLwiatko: wychodze z zalozenia (correct me If I am wrong) że dla takiej młodej i uleglej jak piszesz byłbym tylko bankomatem. Podobny poziom zarobków to podobne otoczenie w ktorym sie ktos wychowal, wartosci, edukacja, chec uczestniczenia w kulturze, "status spoleczny" itp. Czy chce zakladac rodzine? Nie wiem, nigdy nie mialem nikogo więc trudno odpowiedziec ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@czarnobialyblog: To kim byłaby dla Ciebie kobieta którą byłbyś zainteresowany ze względu na wygląd? Kobiety są obiektem pożądania/seksualnym, a faceci obiektem sukcesu i bezpieczeństwa. To czy będziesz bankomatem czy nie zależy od Ciebie. Tak samo jak związek z dziewczyną . Czy jesteś z nią tylko ze względu na seks czy masz konkretne oczekiwania wobec niej, od związku. Kobieta która będzie zapieprzać w robocie po 8h dziennie nie będzie miała tyle energii
(takie kobiety znacznie częściej zdradzają i się rozwodzą). Ich kobiecość również jest stłamszona przez to, że w niektórych pracach wymaga się od nich męskich cech jak asertywność, decyzyjność, samodzielność etc. przez co w domu są bardziej skore do okazania braku szacunku czy wszczynania kłótni z byle powodu.


@AnonimoweLwiatko: o ciekawe, daje do myślenia. Wolę jednak po przemyśleniu "biedną Julkę", tylko gdzie taką znaleźć...
@czarnobialyblog: Nie podpowiem Ci za bardzo. W teorii może na portalu typu Sympatia/Badoo. Na Tinderze w znacznej większości będą to dziewczyny z #!$%@? wymaganiami, ego i dużą ilością partnerów seksualnych na liczniku. Ja poznałem kiedyś fajne dziewczyny poza realem i wspólnymi znajomymi na czacie albo GG ale teraz też tam syf. Spermiarze #!$%@? rynek matrymonialny.