Wpis z mikrobloga

Mireczki, jakie polecacie ciekawe #auto daily #coupe albo #sedan (ewentualnei #hothatch [marzy mi się Civic Type R FK8, ale to za kilka lat dopiero]) dla 29-letniego #przegryw ?
- Raczej RWD albo permanentny napęd na cztery koła.
- Diesel/LPG.
- Fajnie, jakby się nadawał również na długie trasy.
- Przebieg ok. 25 kkm rocznie. Trochę daily, trochę w dalsze trasy, trochę pobawić się po mieście.
- Do ok. 50k.

- Nawet mi się A5 Coupe 2007-2010 podoba. Później był facelifting i już nie ma permanentnego napędu na cztery koła. No i 3.0V6 TDI albo 3.2V6 FSI :D
iamerror - Mireczki, jakie polecacie ciekawe #auto daily #coupe albo #sedan (ewentual...

źródło: E36 330Ci

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
@iamerror: jakbyś trochę dołożył to E92 335i. Z BMW jeszcze w tym budżecie jest E63 albo E60 545i lub 550i. Bierzesz pod uwagę też diesla, które były dosyć udane w tym latach w BMW także E92 335d lub E60 535d również bym rozważył. Po małym chipie bardzo fajnie się odpychają. W tej kwocie jeszcze bym rozważał Mercedesa CLSa. Jakby dobrze poszukać to powinien się znaleźć w tej kwocie Lexus IS 350,
  • Odpowiedz
  • 0
@Kakoq: ale że przegrywa z dwoma dobrymi nerkami na auto nie stać? XD
@Napoleon_przegrywarte69: Z tego, co widziałem, to seria 3 po E46 i seria 5 po E39 to padaki pod względem elektrycznym. Zaś w starszych to się nie miało co zepsuć XD A wiadomo, przy okazji AUDI czy BMW, najgorszych jest ostatnich siedmiu właścicieli.
Lexus średnio mi się podoba.
WRX STi to ok. 80-100k za lata 2011-2013. No i
  • Odpowiedz
@iamerror: w każdym aucie dużo zależy od właścicieli, zwłaszcza jak auto ma trochę więcej mocy niż przeciętny miejski dupowóz. Z racji, że są to dosyć popularne marki to i najbardziej to na nich widać, że ktoś kupuje mocną odmianę a potem oszczędza na naprawach. Znam osobę co miała E90 330D xdrive ponad rok, przebieg 400k oficjalnie, w rzeczywistości nie wiadomo i problemów nie było.
Miałem na myśli Impreze GD czyli drugą
  • Odpowiedz