Wpis z mikrobloga

przecież baby są sterowane hormonami, tam nie ma w ogóle pomyślunku


@kawior2007 no wszyscy jestesmy. baby maja o tyle ciezko, ze te nastroje sie zmieniaja w ciagu miesiaca o 180 stopni. jesli masz okreslony posiom libido/#!$%@? caly miesiac, to jednak latwo sie przyzwyczaic i odnalezc w tym, przewidywac co jest obiektywne, a co nie. ja mam tydzien libido, ktore pewnie jest porownywalne z libido przecietnego faceta, potem przez tydzien spada, az
  • Odpowiedz
I uważasz ze osoby które nie potrafią pohamować swoich instynktów powinny mieć wstęp do miejsc publicznych?


@olaf_wolominski: a kto powiedział, że nie potrafią? Po prostu nie każdy instynkt należy hamować. Seksu też mają w ogóle nie uprawiać? W końcu jedynie to instynkt do tego pcha.
  • Odpowiedz
@TeBerry: Jeśli my, genetyczni p#dludzie sub180cm, mamy hamować i stopować swoje instynkty i się na nie nie gapić bo one tego nie chcą, to my możemy chcieć żeby one hamowały swój instynkt każący im seksualizować się gdzie się tylko da w polowaniu na czadzią kutangę.

Jeśli za to jest tak że to tylko my mamy się hamować, a one mogą robić co im się podoba to jest wojna o przywileje
  • Odpowiedz
@zbrodnia_i_kawa:

ja mam tydzien libido, ktore pewnie jest porownywalne z libido przecietnego faceta, potem przez tydzien spada, az do momentu ze w ogole seks to nie wiem na co komu i tydzien, ze zabije jak bedziesz za glosno oddychal, a potem tydzien ze mam ochote wszystkich tulic.


O fak, to wygląda jak jakieś zaburzenie. No chyba że zbyt popłynęłś z tym kwiecistym opisem
  • Odpowiedz
@solo_living_yolo: ale większość, czy tam znaczna cześć kobiet tak ma. Co tydzień jest inną osobą. Ja bym chciała być np całe życie taka jak w czasie owulacji. Jak wypadnie mi w tych kilku dniach prowadzić jakaś prezentację, negocjacje, poznawanie kogoś nowego czy cokolwiek wymagającego kontaktu z ludzmi to jestem charyzmatycznym wygrywem. 2 tyg później już przestraszona dukam ale za to współczuję wszystkim słabym istotkom.
A w miedzy czasie przeszłam kilka
  • Odpowiedz