Wpis z mikrobloga

Jakie rzeczy wrzucilibyście do iceberga #danielmagical ? Dla tych co nie wiedzą to typ np filmiku na yt ktory dzieli dany temat na warstwy od tych najbardziej znaych do najmniej. Podzielcie sie swoimi rzeczami co tylko Wy pamiętacie mało znanego.

Dla mnie Wozny, Ozek, Rudy spiewający Shape of you, wyjazd do Lubicza, matka Arsena, lament Baobaba, uniżenie Małysza, Bols w dupie Małysza, Kinga z Roksy, Radek, #!$%@? od Nowaka i kurator czy słynny "uścisk dłoni" Boxdela

#patostreamy
kubekmonte - Jakie rzeczy wrzucilibyście do iceberga #danielmagical ? Dla tych co nie...

źródło: wuhan-virus-bat-soap-origin-1280x720

Pobierz
  • 11
@kubekmonte: Akcja z rowerem łobody, przyjazd łobody na skuterze i rzut jajkiem w okno grubasa, oczywiście Radek, zgoda guzika i grubasa oraz wyzywanie Boxdela przez guzika, przyjazd Mahonka do Torunia w celu wyjaśnienia grubasa, #!$%@? małysza, bo mnie to boli, ozek, ogr i rzut butelką w okno grubasa... Dużo tego jest, a większość shotów dawno spadła z rowerka.
@kubekmonte: Strzelanie petardami pod oknem przez widzów przy "weź pigułkę" hazela, uciekanie z namiotu blondi z opuszczonymi spodniami po ruchaniu z Radkiem, porównanie baobaba do rapera guziora (mam filmik jak ktoś do baobaba dzwoni, a ten mówi "jaki #!$%@? guzior? nie znam żadnego guziora" jak się okazało guzior oglądał streama XD), #!$%@? ich z domku letniskowego w środku nocy, gdzie Ksiądz szedł po drodze polnej z różową walizką, patusiara Ada, streamy