Wpis z mikrobloga

@Krupier: @vertical @gunner47300 @Forneusmarou a co powiedziecie jesli ktos odpisze: ej, ale ten filmik moze jest specjalnie opłacony, żeby promować PPK, wystarczy dobrze pomanipulować słupkami.
Nie ma minusów?
Pytam poważnie bo mam wielu znajomych co z niewiedzy: wypisują się i nie mam argumentów, zeby im dobrze doradzić/przekonac tym bardziej, ze giełdy spadają
a co powiedziecie jesli ktos odpisze: ej, ale ten filmik moze jest specjalnie opłacony, żeby promować PPK, wystarczy dobrze pomanipulować słupkami.


@widmo82: to co można jako jedyne odpowiedzieć na takie pytanie czyli - XD

Nie ma minusów?


@widmo82: nie oglądałeś filmu.

Pytam poważnie bo mam wielu znajomych co z niewiedzy: wypisują się i nie mam argumentów, zeby im dobrze doradzić/przekonac tym bardziej, ze giełdy spadają


To tak jak mówiłem, niech
nie oglądałeś filmu.


@Krupier: ogladalem, dla mnie te wymienione trzy negatywy to nie są negatywy ktorych nie mozna zaakceptowac, pytanie czy są inne jesli "ten film zrobiony jest na zlecenie" :D
@Krupier: Tak. Zdarza mi się co prawda tracić nawet i 50% (chociażby na początku pandemii, czy na początku wojny), ale później odrabiam z nawiązką. Fundy nie mają takich tąpnięć jak ja, ale wzrostów też.