Wpis z mikrobloga

Właśnie się dowiedziałem że dziewczyna która od kilku lat mi się podoba jest w ciąży z typem, którego nie znoszę i jest chyba jedynym człowiekiem, któremu życzę jak najgorzej. Towarzyszy mi teraz jeszcze większe poczucie rozpaczy i beznadziei oraz uczucie, które mogę porównać do tego jakby w żyłach płynął mi sok z cytryn. Coraz gorzej i gorzej, lepiej nie będzie.
#przegryw
Gajusz_Fiucjusz - Właśnie się dowiedziałem że dziewczyna która od kilku lat mi się po...

źródło: japierdolekurwa

Pobierz
  • 10
@Adiog: @aaress: wielokrotnie z nią rozmawiałem na imprezach u mojej siostry, a na dodatek moja siostra mówiła mi że pytała co u mnie kiedy się widywały. Kiedy gadaliśmy mówiła do mnie jak do niedorozwiniętego i dawała mi jakieś rady życiowe więc pewnie wie że jestem przegrywem. Wiem że będziemy się jeszcze widzieć i rozmawiać przy jakiejś okazji dlatego to boli jak #!$%@?.
@Gajusz_Fiucjusz: musisz zrozumieć, że szukanie laski to rywalizacja z setka innych samców którzy do niej piszą. Ty już dawno przegrałeś. Szukaj następnej ofiary lub obniż standardy
@Bertoos: O co się #!$%@? i do kogo? Opisał tylko własne emocje. Rozumiem, jakby ją wyzywał, czy coś ale nic takiego w tym wpisie nie robi. To już nie można nawet we własnej głowie doświadczać negatywnych przeżyć? Trzeba sobie „zasłużyć” na prawo do #!$%@? i frustracji? xD
Pomijam fakt, że jeżeli tamtemu gościowi źle życzy to pewnie musiał sobie zasłużyć czymś konkretnym, a nie tylko samym powodzeniem u kobiet.