Wpis z mikrobloga

Ale nam się szykują od jutra dynamiki r/r na ofercie najmu :)
Już teraz we Wrocławiu jest 2624 szt. +55% r/r mieszkań do wynajęcia XD

Przypominam, że w dołku po wojnie 26.03.2022 było tylko 312 szt.
Jeżeli oferta z dziś się utrzyma to w dniu dołka będziemy mieć dynamikę 841% r/r.

Grubo XD

https://olxdata.azurewebsites.net

#nieruchomosci #kredythipoteczny #mieszkanie #mieszkaniedeweloperskie #olxdata
pastibox - Ale nam się szykują od jutra dynamiki r/r na ofercie najmu :)
Już teraz we...

źródło: 00000

Pobierz
  • 18
@DildoShwaggins: mnóstwo osób kiedy inwestuje w nieruchomość to wybierają Warszawę. Czesto są to ludzie z taka gotówka, że nie interesuje ich wynajem tego tylko stoi to jako pustostan przez kilka lat i sprzedają to dalej. Po co maja się bawić w remont i pakować w to dodatkowa gotówkę, która może się nie zwrócić? Działa dopóki znajdują się inni ludzie wierzący w wieczne wzrosty i skupują to co wypluje rynek.
Jestem ciekawy
@pastibox: Jestem nieogarnięty w tych sprawach. Jak to się ma do cen najmu mieszkań? Wiadomo, że Warszawa rządzi się swoimi prawami, ale co do reszty miast tendencje do spadku cen najmu będą widoczne? ( ͡º ͜ʖ͡º)
@Guccisruczi: im więcej ofert tym większa konkurencja o klienta. Lepiej jest zmniejszyć cenę o 10% i wynająć mieszkanie od kopa czy trzymać cenę i nie wynajac przez dwa miesiące? Nie wiem, choć przykład który podałem na górze odpowiada na to pytanie.

@KakaowyTaboret licząc cenę z czynszem(bo ten też zmalał o 50zł) to cena już spadła o 450zł co daje jakieś 14%.
spadło o jakieś 10% jeszcze 20% i mamy spadki o których mówił Pasti :P


@KakaowyTaboret: ja o żadnych wartościach spadków nie mówiłem, ale pamiętam, że mam przypomnieć ci jak będzie spadać r/r. Troche strzeliłeś sobie tym w kolano, bo spadki względem września już są, a ze względu na wysoką bazę na spadki r/r według mnie nie będziemy musieli długo czekać.
ja o żadnych wartościach spadków nie mówiłem, ale pamiętam, że mam przypomnieć ci jak będzie spadać r/r. Troche strzeliłeś sobie tym w kolano, bo spadki względem września już są, a ze względu na wysoką bazę na spadki r/r według mnie nie będziemy musieli długo czekać.


@pastibox:

Mówiłeś, że będą spadki r/r i trochę zażartowałem bo jeszcze długa droga zanim do tego dojdzie. Kiedy? Nie wiem bo mam to gdzieś bo i