Wpis z mikrobloga

@wonziu1: Jeśli coś ci nie pasuje to powinieneś mieć #!$%@? i nie kupować i nie piracić. Jeśli jednak gra się podoba to lepiej nagrodzić twórców, bo nie może być tak, że twórcy nie zarabiają na dobrej pracy. Nie będą robić gier jeśli nikt nie będzie ich kupował.
Kwestia denuvo to osobna sprawa. Jeśli gra za wolno chodzi to można zwrócić i tyle.
@wonziu1: Zastanawiam się czy na mocniejszym komputerze też byłaby znacząca różnica. Po wgraniu jakichś fanowskich modyfikacji i zmianie kilku ustawień w windowsie i karcie- gra działa mi dużo lepiej, nie mam też już w ogóle jakichś dziwnych spadków do 20 fpsow bez powodu w małych pomieszczeniach nawet jak patrzę w ziemię, chyba sobie pobiorę pirata do testów.
@wonziu1: Jeśli coś ci nie pasuje to powinieneś mieć #!$%@? i nie kupować i nie piracić. Jeśli jednak gra się podoba to lepiej nagrodzić twórców, bo nie może być tak, że twórcy nie zarabiają na dobrej pracy. Nie będą robić gier jeśli nikt nie będzie ich kupował.


@Moroder: Nie no panie, tyle to nie ( ͡° ͜ʖ ͡°). Przeciętnemu wykopkowi, czy się stoi czy się leży,
@majk3l najlepiej to porównać do series s.

do póki na tej konsoli gra działa lepiej i jest ładniejsza niż na odpowiedniku PC to znaczy że coś jest nie tak.

a i miło by było jakby porównali taka sama wersje gry.
wersja premierowa działała dużo gorzej o czym wspomina nawet Seba z PurePC i przez to wstrzymał się z testem.

1. W piątek po 19:00 wyszedł potężny patch, mocno zmieniający wyniki i poprawiający
@caius_cosades: nie widzisz tego samego schematu? Plucia na odbiorce? XD prosto do pyska, nie mam nic przeciwko zmianom, ale wychodzi na to ze ludzie, ktorzy chca je wprowadzic sa daleko od tych propozycji, niech zaczna jesc robaki ci elitarysci, niech mi pokaza jakie cudowne jest ich zycie na robakach, jak duzo kasy milionerzy oszczedzaja od kiedy jedza robaki a nie jakies steki po 1000+ dolarow, itd.
@przegro_pisarz: Niekoniecznie, dużo zależy od tego jak podatek wyglądą. Możesz go np ustawić od liczby pracowników, obrotów, przychodu etc i ci poniżej danego pułapu nie płacą. Podatki się strasznie demonizuje, ale dobrze skonstruowane działą bardzo dobrze i mogą samoistnie ograniczać monopole, bez żadnych dodatkowych regulacji ze strony rządu. No ale właśnie kwestia tego, że musza być dobrze zrobione. Bo nasz obecny rząd to wiadomo ( ͡° ͜ʖ ͡°
Podatki się strasznie demonizuje, ale dobrze skonstruowane działą bardzo dobrze i mogą samoistnie ograniczać monopole


@SirSherwood: Jest jedno małe "ale".

Kapitał dalej się koncentruje i korporacje mają go wystarczająco dużo, aby przekupić tego i owego tak, aby w prawie były luki, albo nie karano tego czy tamtego za jego złamanie. Zgoda, że mądre opodatkowanie to lepsza droga, niż żadna, ale w czasach, gdy korporacje mogą po prostu przerzucić hajs na jakieś