Wpis z mikrobloga

@MateMizu: od siebie powiem, że goby shad 20ki są po 10zł niecałe warte uwagi. Kawał ciekawej gumy do łowienia blatów. Kupiłem też trouty 2x, tu nigdy nie używałem, ale z ciekawości w trollu sprawdzę (może ktoś korzysta i się podzieli opiniami). Cena uczciwa jak za takiego swimbaita. Oczywiście siadły też inne, ale to na testy xD.

Tak więc jeszcze tylko dorwać cannibale 20ki oraz replikanty i będę gotowy na maj. Oczywiście
@nemesisevil: @niewiemnieznam cwelenie szczupaków, tłuste mamuśki, #!$%@? gnoju, a w szczególności #teamdzikus po tym gówno wybiło. To jak potraktowali gościa, który z nimi był tyle czasu, okłamywanie go o polepszeniu warunków zatrudnienia, a na koniec z jego partnerki chcieli zrobić terrorystke która zabrania mu jeżdżenia na ryby i spotykania się z "kolegami"- a wyszło, że to on się chciał odciąc, ale jak to z Majkim wszyscy źli tylko on dobry. Był
@Scutacarus: Powiem tak, marketing i cała otoczka nie jest dla mnie. Mnie to nie zachęca, ale jak mam taniej to szkoda z okazji nie skorzystać. Dlatego szanuje tych którzy dla zasady nie kupują. Ja nie jestem aż tak mocno w plecionę aby móc sobie mocne zdanie wyrobić. Wrzucam, bo może ktoś skorzysta.

Normalnie na plecione nie kupuje bo ten sklep internetowy woła o pomstę do nieba. Jeśli nie wiesz co chcesz