Wpis z mikrobloga

dla mnie Polonia gdziekolwiek jest na świecie powyżej 5lat nie powinna mieć prawa głosu. Ci w USA mówią jak to w Polsce super ale zapytaj kogokolwiek: to kiedy wraca


@Fromsky: wracają na emeryture. Tam sprzedadząjedną nieruchomość, za to w Polsce kupią 3. Tam nie płacili na składki emerytalne i oszczedzali na zdrowiu. Teraz beda sie utrzymywac z 2 mieszkan na wynajmie, w 3 mieszkac i korzystac z darmowej słuzby zdrowia w
@Fromsky: ale z drugiej strony - jak ktoś wyjechał jak PiS przejął władzę i ciągle głosuje przeciw i chce wrócić, jak do władzy dojdzie ktoś inny, to już Twój limit jest przekroczony i na te wybory nie może iść głosować.
@quercy: jak ktoś wyjechał to znaczy że źle mu się żyło czy to PO czy PIS i jak wybrał taką ścieżkę życia to kija mu teraz do tego co w kraju... ja jak miałem firmę w UK przed brexitem to 10 lat nawet nie patrzyłem na to gówno co u nas się działo... niestety sytuacja mnie zmusiła i teraz mam już zdanie od 7 lat wyrobione ale TU JESTEM... jak byłem
dla mnie Polonia gdziekolwiek jest na świecie powyżej 5lat nie powinna mieć prawa głosu. Ci w USA mówią jak to w Polsce super ale zapytaj kogokolwiek: to kiedy wraca.... Nieee no tutaj mi dobrze itd... parszywe #!$%@? to niech nie głosują za tych mieszkających w kraju


@Fromsky: mają syndrom ruska i głosują na takich którzy kochają się w sowieckich standardach
parszywe #!$%@? to niech nie głosują za tych mieszkających w kraju


@Fromsky: To niestety prawda. Sam w Nowym Jorku poznałem ludzi, którzy wyjechali jeszcze w stanie wojennym i od tamtej pory ani razu nie byli w Polsce ale oni wiedzą najlepiej, że "za Tuska było źle i wszystko rząd rozkradł"

Ja sam od wyjazdu z Polski nie biorę udziału w żadnych wyborach.