Wpis z mikrobloga

#danielmagical Wszyscy patostrimerzy jak rafatus, bystrzak, mahonek, rafonix zrobili krok w przód i jakoś wyszli na swoim, ogarnięli się w miarę. Mam wrażenie, że tucznik zrobił dwa kroki w tył. Rafatus był już na takim dnie, że on srał do miski za żetony i jakoś próbuje wyjść z tego dna i w miarę mu to wychodzi. Jeśli chodzi o bystrzaka to tucznik nigdy nie zbuduje nawet takiego kurnika do strimów bo jest po prostu za głupi na to, nie wiedział by pewnie nawet od czego zacząć. Tucznik się cofa w rozwoju.

Małolata nikola pewnie już by go kilka dni temu kopnęła ale ona ma z tyłu głowy, że nie ma gdzie się podziać i będzie siedzieć z tucznikiem tak długo aż jej konkretnie nie siądzie na psyche. Po zdjęciach jakie tu wrzucacie z lajwów z tiktoka to widać, że zaczynają się już nudzić sobą (w sumie co może tucznik jej zaoferować i na odwrót). Siedzą na melinie, raz dziennie pewnie skoczą do ukasza albo na maka i cała ich rozrywka. Taka małolata potrzebuje imprez, rozrywki, towarzystwa młodego a nie ciągle siedzenie z tucznikiem, ukaszem czy menelami. Mówicie o jej brudnych paznokciach ale co ona może zrobić??? siedziz u typa który nie ma ciepłej wody, nie ma jak podmyć psiutke, nie ma jak pewnie też zębów umyć to siedzi tam brudna bo po1 nie ma gdzie się podziać, po2 lajki na intagramie muszą się zgadzać po3 tucznik ją utrzymuje. Ona jakoś zaniedbana to nie wyglądała jak była pierwsze dni na strimie. Wcale bym się nie dziwił jak by srali gdzieś w maku czy innej pizzeri. #patostreamy
  • 18
  • Odpowiedz
@Kot89: a mi się wydaje, że ci wszsycy to kopie magicala xD on stworzył cos o czym do dzisiaj gadamy a o tamtych zapomieliśmy, bo się źródełko śkończyło i sie musieli jakoś ogarnąć xD
  • Odpowiedz
@jotam_39: ale mahonek jest patostreamera, a twoja niewiedza świadczy o tym, że masz słabe pojęcie o patocontencie. No chyba, że u ciebie patocontent zaczyna się na remoncie 2017 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Kot89: Widzę że myślimy podobnie w temacie nikoli, dziewczyna jest dosyć zagubiona i zniszczona przez wpływ środowiska z przeszłości. Kontakt z jej rodziną z tego co wiadomo nie jest na wysokich lotach, do niskich również bym tego nie zaliczył. Siedzi u tej grubej k**** bo nie ma wyboru, brak dachu nad głową, wykształcenia, pracy czy perspektyw robi swoje. Troche szkoda mi tej dziewczyny bo raczej nie zdobędzie żadnego fame w influ
  • Odpowiedz
  • 0
#danielmagical Nikole Bidul wyrucha znowu, dlatego Dana nie zostawia jej pozanU2 bo się puści zas.
co ty #!$%@?? jakiej rozrywki, imprez, to że Ty nie miałeś tego, to nie wrzucaj że ktoś inny bu chciał takie chore ambixjr ( ͡° ʖ̯ ͡°)( ͡º ͜ʖ͡º), rucha ja Mrugała, i Tucznik mentalnie, a Ona rucha Ich...
  • Odpowiedz
@Kot89: jeśli chodzi o mycie to faktycznie wszystko tam jest.
Jaca zamontował junkersa i kabinę prysznicową już jakiś czas temu, a że nie używają, bo od dziada pradziada myją się w misce to już inna rzecz.
A cóż szmula tak wiele do gadania nie ma, widać że z jednej strony tucznik próbuje ją trzymać na krótkiej szmyczy i dyscyplinuje, ona sztucznie się powstrzymuje, nawet nie próbuje go uruchamiać, nie pojedzie po
  • Odpowiedz
Rafatus był już na takim dnie, że on srał do miski za żetony i jakoś próbuje wyjść z tego dna i w miarę mu to wychodzi.


@Kot89: Analus jest teraz gorszy niz byl, wyzywa i doxuje ludzi po discordach, a tylko opowiada jak to sie zmienil. Rafonix? Ostatnio pobicie gowniarza, juz po swojej zmianie, jak kasa sie skonczy i baba odejdzie, to ta tez bedzie od #!$%@? wyzywal w internecie. Reszta
  • Odpowiedz
@Kot89: mahonek krok w przód? Przecież ten koleś za rok dwa nie będzie miał widowni po tym jak od czerwca leci w #!$%@? z widzami. Streamy robi raz w tygodniu (wcześniej dwa razy) i to co 3/4 tydzień. Zresztą jak tucznik wrocil to u mahonka było 2 razy mniej widzów.
  • Odpowiedz
@Kot89: nigdy nie oglądałem tego patokontentu, ale w końcu tyle na wykopie o tym się mówi, że postanowiłem sprawdzić, ta małolata to co to za świnka jest?Też jakaś patuska?POkazują tam w ogóle coś ostrego czy tylko siedzą i knurzą całe dnie?
  • Odpowiedz