Wpis z mikrobloga

Dominik 24 Poznań

Zgłoszenie d55c27a0efe0157f z dnia 2023-02-22 15:50:06

Imię: Dominik
Wiek: 24
Miejscowość: Poznań

Kim jestem?
Cóż mogę napisać. Jestem zwykłym chłopakiem, który szuka bratniej duszy. Aktualnie po studiach i sobie pracuję z domu. Udało mi się to co zawsze chciałem robić czyli gamedev :).
Do Poznania wracam po dłuższej nieobecności i postanowiłem że w sumie dlaczego nie spróbować tutaj, a nuż się uda :).
Z natury jestem introwertykiem, ale jak już się przekonam do wyjścia, to potrafię się dobrze bawić.

Wygląd
185cm wysokości, waga 82kg. Jest parę dodatkowych kilo i widać może brzuszek, ale zacząłem biegać, więc to wszystko mam nadzieję ulegnie poprawie.
Oprócz tego, piwne oczy, ciemne włosy i krótki zarost.

Zainteresowania
Są podzielone na dwie kategorie. Z tych domowych to lubię poczytać dobrą książkę, lub obejrzeć fajny film (znam kogoś kto chodzi na filmoznawstwo, więc gama filmów mi też się poszerzyła). Gram też w gierki, zarówno z racji hobby jak i zawodu (choć wiadomo, to dodatkowy pretekst ;)). Lubię historie i różne ciekawostki.
Z zewnętrznych rzeczy. Uwielbiam spacery, takie krótkie i długie. Jak mieszkałem wcześniej schodziłem chyba cały Poznań. No i bieganie jak wspominałem wcześniej.

Czego oczekuję?
Może to klisze, ale szukam dziewczyny miłej, z poczuciem humoru (sam mam wysoką tolerancję dla humoru, czarnego również :)). inteligentną, z którą mogę dzielić zainteresowania i tematy. Choć jestem zdania też, że zawsze można się od siebie nawzajem pouczyć.

Jak wyobrażam sobie idealny dzień z drugą połówką?
Cóż, większość dni może być idealnych. Możemy pójść na spacer, do kina, albo na kawę. Ważne że będziemy się dobrze ze sobą czuli i byli szczęśliwi.

Stosunek do ślubów, dzieci, używek
Ślub, dzieci, nie mówię nie, kwestia wspólnej decyzji.
Używki, ja nie palę, alkohol piję okazjonalnie

Kliknij tutaj jeśli zainteresowało cię to zgłoszenie
Kliknij tutaj jeśli chcesz umieścić własne zgłoszenie

#mirekszukazony #zwiazki #podrywajzwykopem #rozowepaski #niebieskiepaski #mirekszukazonypoznan #mirekszukamirabelki
  • 3