Wpis z mikrobloga

Czy u was podobnie jak w piłce nożnej trzeba mieć znajomości lub managera który będzie dobrze umiał zagadać z trenerem aby wystąpić w pierwszym składzie?
Czy wiesz, że pisowska prokuratura odmówiła wszczęcia postępowania po zawiadomieniu z NIK, że nie wpuszczono ich na kontrolę do #orlen? Ale za to na zawiadomienie z Orlenu, że NIK chciał robić "bezprawną" kontrolę śledztwo już trwa i policja wzywa kontrolerów na przesłuchania? Czy wiesz, że orlen - Twój sponsor okrada Polaków poprzez zawyżone marże? Uprzejmie proszę o odpowiedź w ama.
@koszkadra: heja!

Jakie macie zdanie o Gorswagu? Publiczne i prywatne ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jakie rady dla początkujacych podwórkowych amatorów koszykowki, ktorzy maja marzenia przejsc na zawodowstwo.

Czy PZKosz to tez beton dziadkow lesnych jak inne zwiazki? Jakie wasze odczucia? Co byscie zmienili?

Niech kazdy z Was z osobna napisze, swoje najlepsze wspomnienie na boisku? (np. poster nad kims, gamewinner, itp.).
@koszkadra: Czy przeglądacie tag #plkpl na twitterze?
Co wolicie oglądać NBA czy Euroligę?
Co jest lepsze, granie w zespołach z dolnej tabeli w lepszych ligach, czy walka o medale w plk?
Co jest lepsze dla młodych graczy, bycie 12 graczem rotacji w plk, czy solidne minuty w 1 lidze?
Jaki jest najlepszy polski trener obecnie pracujący w plk?
Czy macie już plany, co będziecie robić po zakończeniu kariery?
Co byście robili,
@koszkadra: od jakiegoś czasu próbuję usunąć konto z tego portalu bez dostępu do e-maila. Szanowne grono zarządzających nim ma w dupie moje prośby i skutecznie utrudnia mi realizację moich praw do usunięcia konta. Zatem postanowiłem postarać się o perm bana, bo może tak będzie łatwiej. Nie mam nic do Ciebie, ale współpracujesz z najwiekszymi #!$%@?, które bezpośrednio wpłynęły na to, że moje pieniądze są z każdym dniem mniej warte. Inaczej mówiąc
@koszkadra: Panowie,
1. jakie były momenty zwrotne w waszych karierach i czy żałujecie jakiś decyzji oceniając drogę którą przeszliście dotychczas. 2. Jakie są realne cele kadry na kolejne 5 lat?
Dzięki!
@koszkadra: Pytanie do Olka (Michał i Przemek chyba wiadomo, jak odpowiedzą) ;)
Kto wygra najbliższe derby Trójmiasta?

Pytanie do Michała
Jak się gra klubowo bez brata?

Pytanie do Przemka
Zaskoczyło ciebie to, że twój brat został prezesem koszykarskiej Arki?