Wpis z mikrobloga

@ethize: Wystarczy nie wybrzydzać i nie wołać od razu 6k netto. Ja robiłem na początku za zleceniu za minimalną, w sumie pewnie i za darmo bym porobił. Kilka miesięcy się przemęczysz i jak jesteś dobry to hajs się mnoży.
  • Odpowiedz
  • 0
@JC97:

Wystarczy nie wybrzydzać i nie wołać od razu 6k netto


ja sam znam 2 osoby, solidnie ogarniete, ktore na ten moment sa w stanie pracowac ZA DARMO, ale po prostu nie ma dla nich miejsca w branzy
  • Odpowiedz
@cppguy: Może po prostu nie umieją się przedstawić sensownie na rozmowie? Takie naganianie na kryzys zwiększa tylko u nich stres.
  • Odpowiedz
Kilka miesięcy się przemęczysz i jak jesteś dobry to hajs się mnoży.


@JC97: jak jesteś dobry to nie dałbyś się ruchać na pracę za minimalną xDDDD
  • Odpowiedz
@muchatse: No znam takich co nie chcieli się „dać ruchać” za minimalną to nawet w czasach przed covidem szukali pracy po parę lat i stękali, że się nie da ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@JC97: no ja nie stękałem, pewnie dlatego, że byłem dobry ( ͡° ͜ʖ ͡°). Za minimalną to jeszcze ok bo jakiś hajs wpada ale za darmo to naprawdę trzeba nie mieć godności żeby dawać się tak rooochać
  • Odpowiedz
@muchatse: No ale ostatecznie za darmo nie robiłem. Na start była minimalna, co z pitem 0 dawało nienajgorszy pieniądz, a po pół roku już sporo ponad średnią. W tym czasie inni jeszcze szukali, bo od razu chcieli 4-5k netto.
  • Odpowiedz