Wpis z mikrobloga

Nie wiem, jakos nie potrafię się mocniej zaangażować w ten serial. Tyle się nasłuchałem od kumpla jaka gra jest dobra (ja nie grałem) no i w sumie pierwszy odc całkiem spoko się oglądało, co zapowiadało bardzo dobry serial, ale kolejne epizody jakos mnie nudzą a ogólnie zwykle lubię seriale survivalowe o zombie. Tez mi jakos ta relacja Joela z gumwiarą się nie klei, po prostu jakos tutaj nie czuje zadnej chemii. #thelastofus #hbomax #gorzkiezale
  • 6
@KingRagnar: Mam podobnie. Pierwszy odcinek mi się spodobał, drugi dość słabo, potem nie dałem rady, bo ciężko mi się obecnie ogląda seriale gdzie muszę czekać tydzień na odcinek, bo tracę zainteresowanie i wczute, oraz mam większe wymagania co do odcinków przez to czekanie.. i obejrzałem gamepleya z gry i powiem szczerze że trochę nie rozumiem zachwytów nad tą grą.. nie jest zła i na pewno bym przeszedł całą, ale żeby to
@KingRagnar: Częściowo się zgodzę. W grę nie grałem, a przed premierą serialu był pompowany balonik jaka to gra jest wszech czasów i głęboka historia. Mamy bardzo dobry serial, ale tylko trochę dojrzalszy od The Walking Dead. Świetna obsada aktorska i efekty specjalne, ale sam scenariusz wpisuje się w schematyczne surwiwalowe kino.
@r5678: tez tak mam, myslalem ze to będzie serial na którego odcinki będę czekał ale właśnie podobnie jak się pojawia to oglądam ale bez jakichkolwiek emocji. Bo np jak taki biały lotos to wciągnąłem nosem