Wpis z mikrobloga

@texasranger92: zabieram się od dawna do tego - w jaki sposób rozwiązałeś podpięcie do wody? Na wschodzie temperatura zimnej wody jest w sumie znośna, ale daleko naszej zimnej wodzie do znośnych temperatur.
Najprościej wpiąć się w rurkę z zimną/ciepłą wodą ale to balansowanie na skrajnościach xD
  • Odpowiedz
@texasranger92: dzięki! byłbym bardzo wdzięczny jakbyś podrzucił jakiś spoko model bo większość to wygląda jak zraszacz ogrodowy, który rozpadnie się w ręku/będzie przeciekał xD
  • Odpowiedz
@Bunch
To jak najbardziej prawda. Już w 1982 Seiko wprowadziło na rynek zegarek na rękę z wbudowaną funkcją telewizora (wymagający osobnego odbiornika, ale wciąż jest to rozwiązanie kieszonkowe)... Pewnie prototypy i technologię mieli już kilka lat wcześniej. Takiej wielkości przenośny telewizor to przy tym nic.
Veriael - @Bunch
To jak najbardziej prawda. Już w 1982 Seiko wprowadziło na rynek zeg...

źródło: temp_file.png1568803209626548231

Pobierz
  • Odpowiedz
żeby mieć czysta dupę, jak nie potrzebujesz to Twoja sprawa. Zmoczony papier podczas wycierania się zwija, powodzenia w zbieraniu papierowych farfocli z rowa


@texasranger92: uzywam papieru foxy cotton i nic sie nie zwija. moze smieciowy papier uzywasz
  • Odpowiedz
@Richtig_Piwosz: nowy na wypoku? Nie pamiętasz poprzednich updatow? Co kilka lat tak robią. Część ludzi odejdzie część przyjdzie, raczej na tym nie stracą jeśli chodzi o kasę. Pomimo sprzeciwu użytkowników, będą nowi co im się spodoba, i będą narzekać na coś innego niż tagi;)
  • Odpowiedz
@Tupacz98:
Dziś wyjątkowo obrazki mi się ładują (PC).
Ale znając życie, jak po 21 wezmę tableta do ręki, to nie będą mi się wyświetlać zarówno obrazki jak i treść na mirko.
A przy ładowaniu drugiej / trzeciej strony wykopaliska klęknie mi wszystko.
  • Odpowiedz
@Tupacz98: 98 w roczniku? Tam u ruskich do dzisiaj nie ma wody, a jak poznasz ten kraj, to zobaczysz, że oni się boją wszystkiego. Biedni ludzie.
  • Odpowiedz
  • 1
@Tino: Zgadza się. Poznałem w pracy Rosjanina z Tatarstanu i to spoko ziomek. Studiuje u Nas w Poznaniu i cieszy się że tu jest. Nie raz z nim rozmawiałem jeszcze przed pełnoskalową wojną i pamiętam jak powiedział, że ludzie nie chcą tam wojny ale rządzący jego krajem to psychopaci. Na inne tematy dotyczące jego kraju też prowadziliśmy dialog i masz rację, jest tam o wiele więcej problemów niż papier do dupy
  • Odpowiedz