Wpis z mikrobloga

Zainspirowany tym wpisem https://wykop.pl/wpis/70446289/co-wykopek-tutaj-zrobil-to-ja-nie-mam-pytan-jest-g mirka @Pozytywny_gosc
założyłem jeszcze tego samego dnia tindera z podobnym profilem, gdzie wyraźnie zaznaczam, że szukam relacji sponsorowanej, bla bla bla, wiadomo.

I jakie są wyniki? #!$%@?. Na początku miałem 7 matchy z czego część pochodziła prawdopodobnie od typowych fejkowych kont. Napisałem do każdej i żadna mi nie odpowiedziała (żadna też nie napisała pierwsza)

Teraz mam tylko 4 matche, bo pozostałe znikneły. Mam też 10 lajków....które pochodzą głównie od grubych bab xD Odpisała mi tylko jedna 21 letnia dziewczyna. Tylko że nie dość, że jest raczej przeciętna z wyglądu i masy własnej, to jeszcze pazerna bo 500zł to dla niej było za mało xD Wyżej sra niż urodę ma ( ͡° ͜ʖ ͡°) Póki co, popisze sobie z nią, zobaczymy co będzie, ale nie jest to szczególnie dobry towar.

Ogólnie to kicha póki co. Gdzie ta cała zdeprawowana młodzież na którą tak wszyscy narzekają? Oczywiście nie ma, bo życie to scam. Znalezienie sprzedającej się za hajs atrakcyjnej dziewczyny to bardzo trudne zadanie, dam sobie jeszcze czas, bo konto mam dopiero trzy dni, ale mam wątpliwości co do znalezienia chętnych kobiet.....

Także dobra wiadomość dla wszystkich co tak rozpaczają na współczesne puszczalskie atrakcyjne kobiety, sprzedawanie się nie jest tak masowym zjawiskiem jak się wydaje, oraz zła wiadomość dla takich jak ja, którzy chcieli by takie laski poruchać za pieniądze, bo za free, ze względu na absurdalne wymagania takich kobiet jestem poza ich zasięgiem.....

#tinder #badoo #seks
  • 16
@Pralko-suszarka: Weź pod uwagę że na tym wideo gość robił eksperyment w największym polskim mieście. Nie trudno się domyślić że na tinderze duże znaczenie ma lokalizacja i demografia w tej lokalizacji. Na prowincji nie ma wolnych singielek bo wyjechały do dużych miast na studia i do pracy a te kobiety które zostały dawno są zajęte.
Aby wyciągnąć jakieś dokładniejsze wnioski powinieneś udać się do dużego miasta na jakiś czas i tam
a jeżeli już - są to kwoty idące w kilka tysięcy za spotkanie.


@Dieem99: tylko takie kwoty to da promil facetów. 500zł dniówki za np. godzinne spotkanie jest ciągle bardzo atrakcyjną ofertą dla łasi chcący łatwego hajsu. I realną kwotą.
@Pralko-suszarka: i tylko ten promil będzie mieć możliwość sypiania z takimi za pieniądze. Zrozum, że atrakcyjne dziewczyny na sprzedaży zdjęć/bielizny itp. mogą zarabiać na tyle dobre pieniądze, że plują na jakieś 500zł za spotkanie z nieatrakcyjnym typem.
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Pralko-suszarka: za takie pieniądze mogą mieć szczupłe dziewczyny przeciętnej urody, które na OF ze względu na ww. zbytnio dużo by nie zarobiły.

Ładne mają wybór - mogą sobie te zdjęcia/filmiki sprzedawać za kilkadziesiąt/kilkaset złotych albo spotykać się za kilka tysięcy.

Nie wiem dlaczego się łudzisz, ze jest inaczej.
Nie wiem dlaczego się łudzisz, ze jest inaczej.


@Dieem99: Bo gadasz bzdury, w ogóle nie znasz realiów rynku xD

Ładne mają wybór - mogą sobie te zdjęcia/filmiki sprzedawać za kilkadziesiąt/kilkaset złotych


@Dieem99: Tylko najpierw muszą w ogóle się zorganizować wokół tego modelu biznesu + brak anonimowości, rozumiesz co ja piszę czy nie? Cichodajki to nie są etatowe prostytutki, nie utrzymują i nie chcą się z tego utrzymywać, traktują to jako
@Pralko-suszarka: najwyraźniej to Ty nie znasz realiów, skoro w 3city nie potrafisz dziewczyny za pieniądze ogarnąć.

Skoro jest cichodajką i wybiera taką opcje zamiast OF, to nie znaczy, że nie zna realiów rynku. Zna.
500zł to kwota, którą wydajesz z taką w restauracji, a nie umawiasz seks za pieniądze.
@Dieem99: XD ty w ogóle czytasz co ja piszę? XD Wystarczy przeczytać ze zrozumieniem jeszcze raz mój post wcześniej żeby zobaczyć bezsensowność twojego wpisu.

Tu nie mam nic do dodania, bo mój poprzedni post całkowcie odpowiada na to co napisałeś, więc nie będę się powtarzał. Przypomnę, że nawet na wykopie mikri płacą po 500zł za laski. Ja sam pierwszą cichodajkę (ale nie w trójmieście) miałem za 500zł właśnie.