Wpis z mikrobloga

@atrax15: brutalna prawda jest taka że taki margines spoleczny nie powinien się rozmnażać. Dla społeczeństwa stanowi tylko ciężar a pożytku z niego nie ma żadnego te dzieci z patologicznej rodziny w najlepszym wypadku będą pracować za minimalna pensje w fabryce smrodu a w najgorszym wypadku będą pobierać zasiłki i robić kolejnych gowniakow żeby dostać 500+
@xGreatx dziewczynka miala 13 lat jak zgwalcol ja jakis typo a ty mowisz o popedzie?? wiesz jaki poped maja 13 letnie dzieci? zaden!


@zbrodnia_i_kawa: Nie wiedziałem, że pierwsze dziecko miała w wieku 13 lat - mój błąd. Przeczytałem tylko, ze ma 16 lat. No to mogę napisać, że niezła patologia tam się odwala. A to info o gwałcie to skąd masz?

@jamajskikanion #!$%@?, kto jej zrobil to dziecko, sama sobie zrobila???
@xGreatx: nawet 16 latki też nie mają takie popędu jak sobie wyobrażasz. wyłącznie, jeśli ktoś je w ten świat seksu wprowadzi i przedwcześnie rozbudzi dziewczyny seksualnie. Jak się ma 16 lat to się szuka czułości, akceptacji, przewodnictwa.
@zbrodnia_i_kawa tam się składa, że też chodziłem do prywatnej szkoły katolickiej, ale nie z powodu wyznania moich rodziców, a wysokiego poziomu nauczania.
Przyznam, że poziom był wysoki w dziedzinach matematycznych, humanistycznych itd. Ale, edukacja seksualna leżała i kwiczała. Z rozmowy ze znajomymi ich edukacja seksualna w szkołach publicznych była na równie niskim poziomie.